RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada birinin nişanlandığını görmek, o kişiyi tanıyıp tanımamaya göre farklı biçimlerde yorumlanır. Rüya sahibi rüyada nişanlandığını gördüğü kişiyi tanıyorsa, o kişi ile ilgili kötü bir haber alacaktır. Kişinin alçakça davranışları, tasvip edilmeyen hareketleri ile ilgili bilgi sahibi olunacaktır. Ancak rüya sahibi rüyadaki kişiyi tanımıyor ise, rüyada birinin nişanlandığını görmek, güzel bir yaşantıya işaret eder.

Rüyada Tanıdık Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada tanıdık birinin nişanlandığını görmek, o kişi hakkında kötü şeyler duymaya delalet eder. Rüyada görülen kişi, hayasızca, iffetsiz davranışlarda bulunur. Bundan dolayı adı çıkar. Rüya sahibi de o kişi ile ilgili düşüncelerini bir kez daha düşünecek ve onunla olan bağlarını koparacaktır.

Rüyada Evli Birinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada evli birinin nişanlandığını görmek, o kişinin boşanması anlamına gelir. Rüyada görülen kişi, evde eşi ile problemler yaşayacak ve ayrılık yaşanacaktır. Dedikodular bu ilişkinin bitmesinde önemli rol oynayacaktır. Lafların önüne geçilemeyecek ve yanlış anlaşılmalarla bu evlilik son bulacaktır. Rüya sahibi de bu ayrılığa birinci dereceden şahit olacaktır.

Rüyada Kardeşinin Nişanlandığını Görmek

Rüyada kardeşinin nişanlandığını gören kimse, onun evliliğini görecektir. Ölmeden önce bu güzel güne şahit olacaktır. Rüya sahibinin kardeşi hayallerini süsleyen bir evlilik yapacak ve çok mutlu olacaktır. Rüya sahibi de onun mutluluğu ile sevinecektir. Aileye yakışan bir eş adayı olacak ve herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada birinin evlendiğini görmek, rüya sahibi için güzel bir kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi şansı ile güzel işler yapacak hayatında başarılı olacaktır. Karşısına önemli fırsatlar çıkacak ve bu fırsatları değerlendirmesi onun hayatı için bir dönüm noktası olacaktır. Başka bir tabirle, maddi olarak bir iyileşme olacak ve işler yoluna girecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: