RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada birinin öldürüldüğünü görmek, büyük bir günah işlemeye işarettir. Rüya sahibi farkında olmadan yapacağı bir hata sonucu sıkıntıya girer ve büyük bir günah işler. Daha sonra işlediği günahtan dolayı pişmanlık duyarak tövbe eder. Bazen de bu rüya, insanın kendi kendisi ile hesaplaşmasına, nefsin isteklerine karşı gelmeye, dünyevi olandan uzaklaşıp ahiret için çalışmaya ve günahlara tövbeye yorumlanabilmektedir.

Rüyada Birinin Kendisini Öldürdüğünü Görmek

Rüyada birinin kendisini öldürdüğünü gören kişi, doğru yoldan saparak yanlış arkadaşlıklar kurar. Bunun sonucunda da insanlara kötülük yapılmasına vesile olur. Bu rüya kişiye yapılan bir rüya mahiyetindedir. Bazı âlimlere göre ise birisi tarafından öldürüldüğünü görmek yeni bir başlangıç yapmaya, uzun ömre, mutlu ve güzel geçecek bir hayata işarettir.

Rüyada Birini Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında birini öldüren gerçek hayatta öldürdüğü kişiye eziyet eder ve onu sıkıntıya sokar. Böyle bir rüya gören kişi yaptığı hareketlere ve davranışlara dikkat etmelidir. Çünkü bu rüya insanlara kötülük etmeye, rüyada gördüğünüz kişiye ve onun yakınlarına zulmetmeye işarettir.

Rüyada Haksız Yere Öldürüldüğünü Görmek

Rüyasında haksız yere öldürülen kimseye haksızlık yapıldığına, onun hakkına girdiklerine ve gerçek hayatta zulüm altında olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kişi eğer anlattığımız durumdaysa, yakında Allah tarafından kendisine yardım edecek iyi huylu ve ahlaklı, takva sahibi kişiler gönderilerek kurtuluşa erişir. Böyle bir rüya yakında tüm sıkıntılarınızın biteceğini gösterir.

Rüyada Kendi Çocuğunuzu Öldürdüğünüzü Görmek

Rüyada kendi çocuğunu öldüren geçimini helal yollardan kazanır. Bu rüya oldukça mutlu olacağınıza, geçim kolaylığına ve bereketle geçecek bir yıla işaret eder. Kendi çocuğunu öldüren yeni bir başlangıç yaparak oldukça büyük bir başarı elde eder. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, kendinden doğacak hayırlı ve takvalı bir neslin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birinin Öldürüldüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ece (17 Eylül 2015 saat: 10:08)

  Ben Abim babam bir hastaneye gidiyorduk ama dağda olan bir hastane evimize dönerken bir suru siyahlı adamlar gördük kaçmaya başladık sonra kocaman bir eve geldik evden yardım istedik onlarda bizi siyah bir arabaya bindirip uyuttular sonra kalktığımızda aracın içinde ve dışında o siyahlı adamlar vardı babama para nerde diye sordular ama adamın elinde tüfek vardı babam bilmiyorum dedi sonra da babamı öldürdüler babamın kafası bnm omzuma düştü bnde ağlamaya başladım

 2. nilsu (08 Nisan 2015 saat: 08:38)

  Ben rüyamada babamla biyere gidiyorduk
  Orada kardeşimle bir teyze vardı kardeşimi öldürmeye kalktılar belliki kadın kardeşimi öldürmek istemiyordu.öldüremiyince kardeşimi bi odaya geçirdi ve kardeşimi öldürdü rüyı yorumlar mısınız?

 3. merve (07 Şubat 2015 saat: 20:06)

  Ben rüyamda benim tavşanım var ve biz ailecek bir yerden cikiyorduk tavsanim da onden gidiyorfu.onune bir kedi cikti ve tavsanimi oldurdu ben hemen kostum kediyi yukari firlattim asağıya vurdum ve oldurdum yerde hem kedi hem de tavsanim olu yatiyordu faka oncede boyle bir ruya gormustum ne anlama geliyor ne olur soyleyin simdiden tesekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,