RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Ölmesini Görmek

Rüyada birinin ölmesi, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin o kimse ile geçireceği daha çok güzel günler olduğu anlamına gelir. Mutluluk ve sevinç yaşamaya, öldüğü görülen kişiden yana güzel haberler almaya tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasına giren kimse hakkında heyecan verecek ve yüz güldürecek bazı gerçekleri öğreneceğine ve onun iyiliğini kendi iyiliği sayacağına alamet eder.

Rüyada Birinin Ölmesi ve Tekrar Dirilmesi

Bu rüya aynı anda arka arkaya güzel gelişmelerle karşılaşmaya ve tüm derdi, kederi, sıkıntıyı, borcu ve hastalığı unutmaya işaret eder. Rüya sahibinin alacağı bir haber sayesinde deyim yerindeyse bundan sonra ölse de gözünün açık gitmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

Müjde almaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin duyduğu anda ayaklarını yerden kesecek, kendisine sevinç çığlıkları attırıp, mutluluk gözyaşları döktürecek sürpriz bir gelişmenin meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak

Rüya sahibinin kötü günleri atlatacağına, iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, başta rüyasında öldüğünü gördüğü kişi olmak üzer tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine delalet eder.

Rüyada Öleceğini Görmek

Bir kişi rüyasında öleceğini görürse eğer hayatı boyunca yatağa düşeceği, çaresiz kalacağı ve yıkılacağı bir hastalığa düşmeyecek demektir. Ayrıca kişinin bir hastalığı varsa onun çaresine kavuşup, şifa bulacağına alamet eder.

Rüyada Kendini Ölecek Görmek

Rüyada kendini ölecek görmekle, öleceğini görmek aynı anlama gelir. Hayra kavuşmaya, iyi ve güzel olanı bulmaya, kurtuluşa ermeye, bedenen ve ruhen çok iyi hissetmeye tabir edilir. Rüya sahibinin ilerleyen yaşlarında bile kendini daima genç, zinde ve enerjik hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: