RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Öpmesi

Rüyada birinin öpmesi, öpen kişinin niteliğine göre yorumlanır. Mesela kendisini anne veya babasının öptüğünü gören kişi, onlardan yardım görür ve özellikle maddi konularda anne babasının desteğini alır. Rüyada sevgilinizin sizi öptüğünü görmeniz, evlenmeye veya nişan gibi herhangi bir olayın gerçekleşmesine; mutlu bir yuva kurmaya, aile saadetine ve mutluluğuna yorumlanır. Rüyada eşinin öptüğünü görmek, ailenizin uzun ömürlü olacağına ve eşinizle birlikte güzel bir hayat süreceğinize delalet eder. Rüyada öpmek genellikle yardım etmeye, aşk ilişkilerine, muhabbet ve sohbete işarettir. Rüyada bir ölünün sizi öptüğünü görmeniz ise o ölünün malından veya ailesinden istifade etmeye, onun mesleğini devam ettirmeye, kişinin elde edeceği başarılara ve maddi açıdan rahatlamaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Birisini Öpmek

Rüyada birisini öpmek o kişi ile yaşayacağınız bir olaya veya başınıza gelecek bir hadiseye işarettir. Ölü bir adamı öpmek onun mirasına konma veya o kişinin arkasından hayır dua etme anlamına gelmektedir. Rüyada bir kadını öpen erkek, eğer bekarsa yakında evlenir veya nişanlanır. Evli bir erkek içinse bu rüya zinaya yaklaşmaya veya o kadının kocasından yardım görmeye delalet eder. Rüyada bir çocuğu öpmek, evlat sahibi olmaya veya mevcut çocuklarınızın ileride çok yüksek makamlara gelmesine işaret eder.

Rüyada Birinin Dudaktan Öpmesi

Rüyada tanımadığı bir kişinin kendisini dudağından öptüğünü gören kimse, yalnızlıktan kurtulur ve kısa süre içerisinde kendisini ateşli bir aşk macerasının içinde bulur. Bu rüya yaşayacağınız bu aşk ilişkisinin olaylı biteceğinin veya size uygun olmayan bir kimseyi seveceğinizin göstergesidir.

Rüyada Birinin Öpmesinin Psikolojik Tabiri

Rüyada birinin sizi öptüğünü görmeniz, bilinç altınızdaki sevilme, sahiplenme ve korunma arzunuzun bir göstergesidir. Bu rüya özellikle yalnız yaşayanlar için evlenme veya aşık olma isteğinin dışa vurumudur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birinin Öpmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. Aygün (18 Kasım 2014 saat: 11:56)

    Ruyamda ilk once yakin arkadasim bana gelip 12 a nin dagilicagi dedikodusunu soyluyo ben de kimle kimin arasi bozulucak diyorum bunu 12 lerden iki kiz duyuyo arkadasim da gidip 12 lerde ki arkadasimiza soyluyo sonra bir anda buyuk bir villadayiz 12 lerden bir cocuk digerleri icin serefsiz diyo geldiklerinde de kardesim diyo ve cocuk benimle ugrasmaya basliyo ben de benimle niye ugrasiyosun diyorum cunku sana karsi bisey hissetmiyorum diyo sonra ben bunu kovalamaya basliyorum yakalamiyim diye kece diye bir cocuk ayagima yastik atiyo ve dusuyorum sonra mit denen cocukla kavga ediyorum sonra keceyle kavga ediyorum sonra arama yapmaya geliyolar eve cuce bir adam geliyo arama yapmak icin o sirada biz yemek yiyoruz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,