RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Sarılması

Rüyada birinin sarılması, alınacak destekle kendini iyi hissetmek, moral bozukluğundan kurtulmak ve yalnız olmadığını anlamak demektir. Rüya sahibinin hayatındaki sorunlarla tek başına mücadele ederken sevdiği kimselerin, yakın arkadaşlarının kendisine el uzatacağını ve yükünü hafifleteceklerini, maddi sıkıntısı olanların da yakınlarından gelen parayla rahatlayacaklarını ifade eder. Tanınan birinin sarılması gerçek hayatta o kimseyle yakınlaşmaya, bir sırrını paylaşmaya ve samimiyeti artırmaya yorumlanır. Güzel bir rüyadır ve kişi için olumlu gelişmeler manasına gelir. İş konusunda çevrenin yardımıyla iyi koşullarda çalışma imkanı bulacak olmaya ve hatırı sayılır kimselerle tanışarak yeni bir çevreye girmeye alamet eder. Ayrıca kişinin hastalıklardan kurtulacağına ve uzun bir hayat süreceğine de tabir edilir.

Rüyada Sevdiğinin Sarılması

Sevilen kişinin sarıldığını görenler o kimseyle ömür boyu mutlu olurlar ve muradına ererler. Gönül işlerinde hayal kırıklığı yaşamadan, her istediğini elde ederek ve mutluluğuna gölge düşmeden bir hayat geçirmek demek olan rüya, kişiye önem veren, düşüncelerini, konuşmalarını can kulağıyla dinleyen, her koşulda rüya sahibinin yanında olan bir eşe alamettir. Hayırlı, herkes tarafından onay verilen ve sevilen biriyle hayatını birleştirmek demektir. Ömür boyu süren bağlılıklara, hiç eskimeyen dostluklara da yorumlanır.

Rüyada Düşmanın Sarılması

Doğruluktan asla ödün vermeyen rüya sahibinin kişiliğinin ve duruşunun karşılığını en güzel şekilde alacağını bildiren rüya, kişiye kötülük eden veya düşmanlık yapan kimselerin mahcup duruma düşeceklerine, kişiden özür dileyeceklerine ve ayağına kapanacaklarına yorumlanır. Güçlenmenin, insanlara hükmedecek pozisyonlara gelmenin ve iş konusunda parmakla gösterilecek biri olmanın gururunu yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Birinin Sarılmasının Psikolojik Yorumu

Mutlu olmak, huzurlu bir hayat sürmek, sevilen kimselere her zaman yakın olmayı arzulamak demektir. Kişinin sosyal hayatına dair güçlü bir bağlılığı olduğunu ve sevdiği kimseler olmadan hayatını eksik ve tatsız bulduğunu işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birinin Sarılması İle İlgili Rüyalar;

  1. nur (11 Ekim 2016 saat: 17:18)

    Rüyamda dişariya cikiyorum arkadaşlarimla buluşmak icin evden dişariya cikdimda sokak cok karanlik onumu zor görüyorum durağa gidiyorum otobus gelmiyor onumden bir sürü taksi geciyor taksiye binmek icin evden para almaya gidiyorum elimde telefonum var flasiyla yolu aydinlatiyorum sonra arabaya biniyorum annemle komsumuzda arabadalar para almayi unuttum diyorum kosarak merdivenlerden cikiyorum komsumuzun oğlu ve kizi merdivendeler kizin ayaği kaniyodu oğluna napdin kiza diyorum oda bişey yapmadim dide anaktarla evimin kapisini aciyorum buz dolabindan oksijen suyu ve tentirtiyot aliyorum kizin ayagina mansuman yapiyorum sonra komsumuzun oğlu arkamdan belime sariliyor ve yanağimdan öpuyor bende yanana dokunuyorum elimde yara banti olduğu icin sakallari yapişiyor özur diliyorum önemli degil diyor sonra uyandim sizce anlami denir cocukla ayni yaşdayiz.

  2. ali (25 Haziran 2016 saat: 10:33)

    Bir kizla tanismaya isyerine gidiyorum ve kizla yanyana fotografimizi cekmek istiyor is arkadaslari (kız dahil herkesi ilk defa görüyorum)cep telefonlariyla cekecekker bir türlü cekemiyorlar.Kizla bizim poz verme surecinde kiz elini belime doluyor bende elimibelimin ustunde olan elinin ustune koyuyorum oturur vaziyetteyiz bu sekilde poz veriyoruz ama foto cekilemiyoruz ve sonra diyerek kalkiyoruz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,