RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Sarılması

Rüyada birinin sarılması, alınacak destekle kendini iyi hissetmek, moral bozukluğundan kurtulmak ve yalnız olmadığını anlamak demektir. Rüya sahibinin hayatındaki sorunlarla tek başına mücadele ederken sevdiği kimselerin, yakın arkadaşlarının kendisine el uzatacağını ve yükünü hafifleteceklerini, maddi sıkıntısı olanların da yakınlarından gelen parayla rahatlayacaklarını ifade eder. Tanınan birinin sarılması gerçek hayatta o kimseyle yakınlaşmaya, bir sırrını paylaşmaya ve samimiyeti artırmaya yorumlanır. Güzel bir rüyadır ve kişi için olumlu gelişmeler manasına gelir. İş konusunda çevrenin yardımıyla iyi koşullarda çalışma imkanı bulacak olmaya ve hatırı sayılır kimselerle tanışarak yeni bir çevreye girmeye alamet eder. Ayrıca kişinin hastalıklardan kurtulacağına ve uzun bir hayat süreceğine de tabir edilir.

Rüyada Sevdiğinin Sarılması

Sevilen kişinin sarıldığını görenler o kimseyle ömür boyu mutlu olurlar ve muradına ererler. Gönül işlerinde hayal kırıklığı yaşamadan, her istediğini elde ederek ve mutluluğuna gölge düşmeden bir hayat geçirmek demek olan rüya, kişiye önem veren, düşüncelerini, konuşmalarını can kulağıyla dinleyen, her koşulda rüya sahibinin yanında olan bir eşe alamettir. Hayırlı, herkes tarafından onay verilen ve sevilen biriyle hayatını birleştirmek demektir. Ömür boyu süren bağlılıklara, hiç eskimeyen dostluklara da yorumlanır.

Rüyada Düşmanın Sarılması

Doğruluktan asla ödün vermeyen rüya sahibinin kişiliğinin ve duruşunun karşılığını en güzel şekilde alacağını bildiren rüya, kişiye kötülük eden veya düşmanlık yapan kimselerin mahcup duruma düşeceklerine, kişiden özür dileyeceklerine ve ayağına kapanacaklarına yorumlanır. Güçlenmenin, insanlara hükmedecek pozisyonlara gelmenin ve iş konusunda parmakla gösterilecek biri olmanın gururunu yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Birinin Sarılmasının Psikolojik Yorumu

Mutlu olmak, huzurlu bir hayat sürmek, sevilen kimselere her zaman yakın olmayı arzulamak demektir. Kişinin sosyal hayatına dair güçlü bir bağlılığı olduğunu ve sevdiği kimseler olmadan hayatını eksik ve tatsız bulduğunu işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!