RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüyada birinin vurulduğunu görmek, eğer vurulan kişi tanıdık bir kimse ise, o kişi hakkında yapılacak dedikodulara, iftiralara ve ona yapılacak kötülüklere işarettir bu rüya. Bazı tabircilere göre rüyasında birinin vurulduğunu gören kimse o insana karşı iyi muamelede bulunur ve onun sıkıntılarını geçirecek yardımlar yapar. Eğer rüyada vurulan kişi tanımadık bir kimse ise, rüya sahibinin dikkatli olmasına işaret olan bir rüyadır. Bazen de bu rüya gören kişinin insanlara diliyle eliyle zarar vermesine ve onlara kötülükte bulunmasına delalet olabilmektedir.

Rüyada Kendisinin Vurulduğunu Görmek

Rüyasında vurulduğunu gören kimse ya nefsini öldürerek ahirete yönelip, dünyevi olandan uzaklaşır; ya da kendisine karşı hilekâr bir adam tarafından kötülük ulaşır. Bu rüya çevrenizde bulunan, en yakın zamanda size zarar vermek için fırsat kollayan dost görünümlü düşmanların varlığına işarettir. Bu nedenle rüyayı gören kimse dikkatli olmalı, çevresine karşı uyanık davranmalıdır.

Rüyada Tüfekle Vurulduğunu Görmek

Rüyasında tüfekle veya silahla vurulan kimse hiç beklemediği bir yerde ağır zarar görür veya kendisi bir başkasına aynı zararı verir. Bu rüya insanlar arasında sinsice dolaşan ve onlara zarar vermek için pusuda bekleyen, dışarıdan takva sahibi biri gibi görünüp aslında özünde kötü olan tehlikeli bir düşmana işarettir. Bu rüyayı gören böyle bir insanın zararını görür veya o kişiyi engelleyerek ondan başka insanların zarar görmesini engeller.

Rüyada Vurulan Kişinin Öldüğünü Görmek

Rüyasında herhangi bir cisimle vurulan bir kimsenin ölmesi, yakında tüm acılarınızdan ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir. Böyle bir rüya gören kimse eğer sıkıntı içinde yaşıyorsa kısa sürede bu sıkıntılarından kurtularak feraha ulaşır. Bazen de bu rüya insanlar içinde takvası ile öne çıkan, ahlaklı ve iyi bir adamdır. Rüyada vurulup ölmek de dünyevi olandan uzaklaşmaya, ahirete yönelip onun için çalışmaya, kötülüklerden arınmaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!