RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Yandığını Görmek

Rüyada birinin yandığını görmek, kötüye yorumlanır. Rüyada yanık veya yanma görmek hayra işaret etmez. Rüya sahibi birinin yandığını görmüş ise, acı bir haber ile üzüntü yaşayacaktır. Kahredecek bu haber çok yakın birisi ile ilgili olacaktır. Eğer rüya sahibi de o kişi ile yandığını görmüş ise, kendisi de sıkıntılı günler geçirecektir.

Rüyada Birinin Evinin Yandığını Görmek

Rüyada birinin evinin yandığını görmek, iş hayatında yaşanacak olumsuzluklara delalet eder. Rüya sahibi çalıştığı şirketin iflas etmesi ile birlikte oldukça zor günler yaşayacaktır. Yeni bir iş bulana kadar maddi sıkıntılara katlanmak zorundadır. Ayrıca rüyada birinin evinin yandığını görmek, başkalarının sebep olacağı olayların cefasının rüya sahibi tarafından çekileceğine işaret eder.

Rüyada Birini Yanarken Görmek

Rüyada birini yanarken görmek, rüya sahibinin bazı olaylar karşısında yapmak isteyip de yapamadığı şeylere işaret eder. Rüya sahibi gözleri önünde gerçekleşen olaylara karşı kayıtsız kalmasa bile elinden bir şey gelmeyeceğini düşünerek herhangi bir müdahalede bulunmaz, sonuçlarına da katlanmak zorunda kalacaktır. Bazen de böyle olumsuzluklara kendisi sebep olabilir.

Rüyada Çocuğunun Yandığını Görmek

Rüyada çocuğunun yandığını gören kimse, çocuğuna kendi düşünceleri yüzünden değer vermez ve onun başarılı olamamasındaki en büyük etken olacaktır. Rüya sahibi çocuğuna kıymet vermeyerek onun kendisinden nefret etmesine neden olacaktır. Rüya sahibi farkında olmasa bile bu durum gerçekleşecek ve çocuk ailesini sevmeyecektir.

Rüyada Yandığını Görmek

Rüyada yandığını görmek, fakirlik anlamına gelir. Rüya sahibi kendi yaptıklarının cezasını dünyada fakirlikle çekecektir. Maddiyatını bir anda kaybedecektir. Bu durum manevi dünyasına oldukça yansıyacak ve insanların içine çıkmaktan utanacaktır. Büyük bir buhran yaşayacak ve bu durumdan kurtulmak için çare arayacak ancak başka birisinin yardımı olmadan kurtulması mümkün olmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: