RuyaTabirleri.com

Rüyada Birisini Öldürmek

Rüyada birisini öldürmek, eğer öldürülen kimse tanınıyorsa ona zulmetmeye veya kötülük etmeye işarettir. Rüyada tanımadığı birisini öldüren kimse, insanlığa karşı bir suç işler veya bu rüya kişinin yapacağı kötü bir harekete, yanlış bir davranışa, günah işlemeye yorumlanmaktadır. Rüyada akrabalarından birisini öldüren kimse, bulunduğu şehirden uzaklaşır ve akrabaları ile irtibatı keser. Rüyada kötü birisini öldüren kişi, bir hayır işler veya bu rüya gören kişinin dünya hayatında önemli bir olayı gerçekleştirmesine yorumlanmaktadır. Rüyasında iyi ve masum bir insanı öldürdüğünü görmek, büyük bir günaha veya kişinin yapacağı bir kötülüğe işaret etmektedir.

Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada öldürüldüğünü gören kişinin ömrü uzun olur ve istekleri gerçekleşir. Masum yere öldürüldüğünü görmek, hem din hem dünya hayatında arzu ve isteklerinin yerine geleceğine ve maneviyatının yükselip kişinin değerinin artacağına yorumlanmaktadır. Rüyada düşmanınız tarafından öldürüldüğünüzü görmeniz, yakın zamanda bazı sıkıntılar çekeceğinize veya düşmanınızın size üstünlük sağlayacağına işarettir. Rüyada bıçak ile öldürülmek, hayra ve iş hayatında yükselmeye; silahla öldürülmek ise elde edeceğiniz büyük bir menfaate işaret eder.

Rüyada Kendi Çocuğunu Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kendi evladını öldüren kimse, büyük bir menfaate erişir. Bu rüya maddi manevi her anlamda mutluluk ve huzur demektir. Rüyada evladı tarafından öldürülmek, çocuğunuzun ileride büyük bir mevkiye gelmesine ve ondan fayda görmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada Birisini Öldürmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada birisini öldüren kişi, bilinç altında birtakım baskılar yaşamaktadır veya bu rüya gören kişinin iç dünyasında yaşattığı şiddetin dışa vurumudur. Bazı durumlarda bu rüya, izlediğiniz bir filmden veya duyduğunuz bir olaydan etkilenerek görülen ve çoğu kişinin başına gelen psikolojik bir durumdur. İzlediği bir filmde şiddet sahnelerine tanık olanlar genellikle rüyalarında buna benzer şeyler görürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: