RuyaTabirleri.com

Rüyada Birisinin Öldüğünü Görmek

Rüyada birisinin öldüğünü görmek, rüya sahibinin çok zorlu ve yıpratıcı bir döneme gireceğinin habercisidir. Maddi ve manevi açıdan sıkıntılı günlere işaret eden rüya, uzun süredir çabalanan ve sonuç beklenen girişimlerin boşa gideceğine ve çok güvenilen birinden sahtekârlık görüleceğine yorumlanır. Manevi ve inanç açısından kişinin zayıflayacağına ve Allah yolundan uzaklaşacağına da işarettir. Rüyada görülen kişi yakın tanınan bir arkadaş ise, rüyayı gören kimsenin vefat edeceğine delalet eder.

Rüyada Tanıdığı Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyasında tanıdığı bir kimsenin öldüğünü gören kişi, mutlu bir haber alır. Hayırlara vesile olan rüya aynı zamanda öldüğü görülen kimsenin hastalığı varsa iyileşeceğine, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına işaret eder. Rüyada görülen ölü kimse konuşuyor ve bir şeyler söylüyorsa, söyledikleri gerçek hayatta aynen çıkar.

Rüyada Ölen Birini Gömdüğünü Görmek

Rüyada ölmüş bir kimsenin toprağa gömülmesini, defnedilmesini görmek, rüya sahibinin bulunduğu mevkiden çok yukarılara çıkacağına ve yükseleceğine işaret eder. İş hayatında olumlu gelişmelere vesiledir. Ölen kişinin arkasından ağlanıyor, sızlanıyor ve o şekilde toprağa veriliyorsa ya da tabutta taşınırken görülüyorsa, rüya sahibi çok sevineceği ve hayatında büyük değişikliklere neden olacak gelişmelere yönelik haberler alır.

Rüyada Kendisinin Öldüğünü Görmek

Rüyasında kendisini ölmüş olarak gören kişi hayırlı bir yolculuğa çıkar ve tez zamanda iyi haberlerle döner. Ölmüş olduğunu ve ayrıca kefenlendiğini gören kişi ise Allah katında çok makbul işlerle uğraştığını ve günahlarının af olacağına yorumlanır. Ahiret hayatı için çalışmayı, düşkünlere ve muhtaçlara yardım edildiğini de gösterir.

Rüyada Birisinin Ölüp Tekrar Dirildiğini Görmek

Ölen kişi dirilip mezardan çıkıyor ise, rüya sahibinin tövbe edeceğine işarettir. Rüyasında ölen kişinin yeniden dirildiğini gören kimse yoksul ise zengin bir hayata kavuşur. Rüyayı gören kimse iş için başka bir memlekette veya gurbette ise, ailesinin yanına sağ salim döner.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Birisinin Öldüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kader (20 Ekim 2015 saat: 11:25)

    Bir yere gidiyoruz ablamlarla üst tarfımızda cenaze oluyor ben korktugum için aşagya iniyorum orda bi kızla bi adamı òldürmüşler yan yana koyuyorum tahta koyuyorum onlara mezar kazcam tabi kızı kucagma alıyorum kız çok hafif oluyo yan tarafa koyuyorum kız uyanıyo adamda uyanıyo çıkıyo fazlalık tahtaları alıyorum adam o mezarı ben kazıcam diyo bana 20 tl veriyo çalıştın al bu senin diye sonra uyandım

  2. Guler (06 Şubat 2015 saat: 11:19)

    vefat etmiş annem yasıyordu ev kalabalık herkez üzülme diyor .annem kucagimda ölüyor can çekiyordu Allah’u ekber diye kapadım gozlerini kurtarcam seni anne diyor kucagimda annem birtaraf tanda ruruyor yolda dediğim adamda yasat yasat hadi diyor kızar birsekilde Tesekur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,