RuyaTabirleri.com

Rüyada Biriyle İlişkiye Girmek

Rüyada biriyle ilişkiye girmek, görüş şekline göre yorumlanır. Rüyada ölmüş bir kimse ile ilişkiye giren kimse, hiç ummadığı yerlerden menfaat elde eder. Rüyasında eşi ile ilişkiye giren dünya hayatında istek ve arzularına ulaşır. Bu rüya aynı zamanda helal mala ve kazanca da işarettir. Eğer rüyada ilişkiye girdiğiniz kişiyi tanıyorsanız ondan veya onun yakınlarından hayır görürsünüz. Tanımadığınız birisi ile ilişkiye girmenizi, hiç beklemediğiniz bir yerden menfaat görmeye delalet eder. Rüyada birinin sizinle ilişkiye girmesi, servet edinmeye, sizden gelecek nesillerin bile bu zenginlikten yararlanmasına yorumlanmaktadır. Kendisine helal olan birisi ile ilişkiye girmek insanların sizi takdir etmesine; hara olan bir kimse ile ilişkiye girmek ise zina yapmaya ve günah işlemeye yorumlanır.

Rüyada Bir Başkasının Eşi İle İlişkiye Girmek

Rüyada tanıdığınız bir kimsenin eşi ile ilişkiye girdiğinizi, öpüştüğünüzü veya ona sarıldığınızı görmeniz hayra yorulmaz. Bu rüya zarar edeceğinize ve maddi manevi bazı kayıplar yaşayacağınıza işarettir. Rüyada yakın arkadaşının eşi ile ilişkiye giren büyük bir günah işler veya zinaya bulaşır. Bu rüya bazen de helal olmayan namahrem bir kadın veya erkekler birlikte vakit geçireceğinize işaret eder. Akrabanız ile ilişkiye girmeniz kendinizi zor bir pozisyona sokacağınıza, uygunsuz davranışlarda bulunacağınıza delalet eder.

Rüyada Uygun Olmayan Bir Kişi İle İlişkiye Görmek

Rüyada size uygun olmayan bir kişi ile ilişkiye girmeniz, halk içinde rezil olmaya, günah işlemeye, uygunsuz davranışlarda bulunmaya ve yüz kızartıcı olaylara karışmaya delalet eder. Böyle bir rüya gören kişi için nefsi ve şehveti peşinde koşmaya ve bu nedenle de daima zarar edip insanlar arasında kötü bir namla anılmaya da işarettir.

Rüyada Biriyle İlişkiye Girmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya her insanda bulunan şehevi duyguların bir yansımasıdır. Özellikle bu durumu iç dünyasında bastıran kişilerde bu tür duygular rüyada ortaya çıkar.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!