RuyaTabirleri.com

Rüyada Biriyle Konuşmak

Rüyada biriyle konuşmak, gerçek hayatta fikir alışverişinde bulunulacağı manasına gelir. Bu kişi tanınıyor ise o kişiden gelecek bir telefon veya buluşma randevusu anlamındadır. Görülen kişinin özel hayatı ile alakalı bir sorunla ilgili olarak rüya sahibinden yardım isteyeceğine yorulduğu gibi bazı durumlarda borç isteyen birine de işarettir. Tanımadığı biriyle konuştuğunu görenler bilmedikleri ya da daha önce girmedikleri bir ortamda bulunurlar. Kalabalık bir davete katılmak ya da tanıdık birinin nişan, düğün gibi özel bir gününde yanında bulunmak anlamındadır. Herkesle güçlü iletişim kurabilen biri olarak kariyer konusunda hedeflerini gerçekleştirirken emin adımlarla ilerlemek anlamına gelir. Hangi alanda olursa olsun rüya sahibinin elindeki imkanları doğru şekilde değerlendireceğini ifade eder.

Rüyada Biriyle Tartışmak

Özellikle bütçe konusunda planların dışına çıkmak ya da aile üyelerinden birinin gereksiz para harcaması yüzünden ev içinde huzursuzluk yaşamak anlamına gelir. Kişinin yeteneklerini kıskanan ya da yaratıcılığını olumsuz şekilde eleştiren bir iş arkadaşı demektir. Zihinsel olarak aşırı yorulan rüya sahibinin etraftan gelen olumsuzluklara karşı tahammül sınırlarının zorlandığını ifade eder.

Rüyada Biriyle Kavga Etmek

Yüksek sesle bağırarak kavga ediliyorsa gelecek ani bir haber sayesinde heyecanlanmak demektir. Karşıdaki kişiye vuruluyorsa o kişiden destek alınacağı ya da destek verileceği anlamını taşır. Kişi tanıdığı biriyle kavga ediyorsa gerçek hayatta o insanın desteğini göreceğini ve aradaki arkadaşlık bağının güçleneceğini bildirir. Komşuluk ve arkadaşlık ilişkilerinde çok yakın ilişkiler içinde olunduğunu, her zaman saygı, sevgi temelinde hareket edildiğini işaret eder.

Rüyada Biriyle Konuşmanın Psikolojik Yorumu

Kişiyi rahatsız eden bazı özel konuların varlığına dikkat çeker. Bu konular üzerinde konuşmak ya da içindekileri dışa vurmak isteyen rüya sahibinin cesaret gösteremediğini, ancak içten içe rahatsızlık duyduğunu da bildirir. Özellikle yalnızlık çeken ya da dostu olmayan insanlara kolay güvenmeyen kişilerin yaşadığı sıkıntılı ruh haline işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!