RuyaTabirleri.com

Rüyada Biriyle Öpüşmek

Rüyada biriyle öpüşmek, bekar kimseler için zengin ve yaşça büyük bir kimseyle evlenileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise, çok güzel bir bayanı zevce olarak alır. Genç ve bekar bir kız rüyasında birini öptüğünü görürse şefkatli ve güçlü bir erkek ile evlenir. Rüyada çok süslü ve şımarık bir kadını öptüğünü gören bekar erkek, evlenip ayrılmış bir bayanla evlilik yapar. Rüyada ölmüş biriyle öpüştüğünü gören kimse beklemediği bir mal ya da para sahibi olur. Mirasa da yorumlanan rüya bereketi de simgeler. Rüyada yaşlı bir kimseyi yanaklarından öpmek ise tez zamanda kalabalık bir misafir ağırlanacağına işaret eder.

Rüyada Biriyle Dudaktan Öpüşmek

Rüyasında eşini dudağından öptüğünü gören kişi, ikinci bir balayı yaşar ve evliliğinde saadet dolu zamanlar geçirir. Evli kişilerin böyle rüya görmeleri, aile içinde ve özellikle eşi ile arasındaki kırgınlıkların ve sıkıntıların sona ereceğine ve huzurlu, mutlu bir ilişkiye sahip olacaklarına delalet eder. Yabancı bir kimseyi dudaklarından öpen kişi menfaatine düşkün ve insanları kullanan biridir ve bu anlamda çevresinde sevilmeyen biri olur.

Rüyada Yabancı Birini Dudaktan Öpmek

Yabancı bir kimseyle öpüştüğünü gören kişinin ruhsal açıdan bir boşlukta olduğu ve sancılı bir dönem geçirdiği de söz konusudur. Tanıdık biriyle uzun süre öpüşülmesi ise kişinin büyük bir mal sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Sevdiği kişiyle öpüştüğünü gören kimse hayırlı ve mutlu bir evlilik gerçekleştirir. Uzun bir öpüşme ise kişinin evlilik hayatında maddi sıkıntı çekmeyeceğine ve rahat edeceğine yorumlanır. Sevgiliyi yanaktan öpmek ise rüyayı gören kimsenin sağlıklı ve uzun bir hayat süreceğine tabir olur. Rüyasında sevgilisini alnından öptüğünü gören kişi ise sevdiği kimseden ayrılır. Sevgilisini elinden öpen kimse ise, elit bir yaşama sahip olur, herkesin gıpta edeceği bir evlilik yapar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: