RuyaTabirleri.com

Rüyada Biriyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada biriyle öpüştüğünü görmek, kişinin o kimseden yardım görmesine veya onunla ilgili başına gelecek önemli bir hadiseye işarettir. Öpüşmek genellikle duygusal bağ olarak yorumlanır. Bu nedenle birisi ile öpüşen kimse bazen de onunla duygusal bir ilişki içerisine girer, rüya sahibi evli ise gördüğü kişinin ailesinden herhangi bir yardım görür. Birisiyle ateşli bir şekilde öpüşmek, mal ve mülk sahibi olmaya veya o insanın akrabalarından kendisine kalacak mirasa delalet eder. Rüyada eşi ile öpüşen kişi, uzun ve mutlu bir aile saadetine kavuşur. Bu rüya eşinizle aranızdaki tüm sorunları çözeceğinize de yorumlanmaktadır. Rüyada kız kıza veya erkek erkeğe öpüşmek günah işlemeye veya çevrenizin sizden beklemediği davranışlarda bulunmaya işarettir.

Rüyada Ölü İle Öpüşmek

Rüyasında tanıdığı bir ölü ile öpüşen kişi, o ölünün geride kalan mirasçılarından önemli bir ihsana erişir ve onların yardımı ile zor durumunu düzeltir. Bu rüya bazen de o ölünün mesleğini devam ettirmeye veya onun izinden gitmeye yorumlanmaktadır. Tanımadığı bir ölü ile öpüşen kişi, kendisine uygun olmayan bir adam veya kadınla aşk ilişkisine girer ve bu ilişkiden zarar görür. Rüyada ölünün kendisini öptüğünü gören kimsenin o kişi hakkında yaptığı duaları kabul olur.

Rüyada Birini Zorla Öpmek

Rüyada tanıdığı birisini zorla öpen kimse, o kişi hakkında hoş olmayan sözler söyler ve hoşuna gitmeyecek hareketlerde bulunur. Bu rüya bazen de sevdiğiniz kadın veya erkeğin sizden hoşlanmadığını veya duygularınızın karşılıksız olduğunu göstermektedir.

Rüyada Biriyle Öpüştüğünü Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada birisi ile öpüşmek içinizdeki aşık olma isteğinizi veya sevme sevilme arzunuzu yansıtır. Bu rüya özellikle bekarlar için kendisini koruyup kollayacak bir sevgili arayışının ve hayatında birisine duyduğu özlemin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Biriyle Öpüştüğünü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Naim canbuga (23 Temmuz 2015 saat: 09:42)

    Rüyamda 4 kişiydik bir eski hotel odasında ilkte ciddi arkadaş girdik ondan sonra arkamızdan iki kız girdiği iki kız girdikten sonra kızlar hoşumuza gitti sonra ben öpmeye çalıştım kız benden kaçtı sonra diğerini unutmaya çalıştım yahu kabul etti mi kabul etmeni yanımdaki arkadaşım ağladın ve yanındaki arkadaşımı çok beğendi sonra yarın yine buluşalım dedi ertesi gün kendimi dolmuşta annem ile babam da buldum ben otele gittiğimde kimse yoktu

  2. casmin (01 Ocak 2015 saat: 11:15)

    Ne yapıyordum tam olarak hatırlamıyorum ama ceza gibi bir şeydi hiç istemediğim halde birini öpmem için zorlanıyordum buna mecburdum başka seçeneğim yoktu oyalamaya çalışıyordum ama sonunda hiç kaçışım kalmadı tam öpecekken karşımdaki ukala ve bilmiş kişi sanki herkesi elde eden birisi gibi görünen kişi kimseyle öpüşmemiş ben ona sende mi kimseyle öpüşmedin deyip öpmekten kurtuldum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,