RuyaTabirleri.com

Rüyada Biriyle Sevişmek

Rüyada biriyle sevişmek, eğer karşıdaki kişi tanınmıyorsa menfaat elde etmeye, sıkıntılardan kurtulmaya, gönül ilişkisine veya evliliğe işarettir. Bu nedenle bu rüyayı gören kimse eğer bekarsa yakında çok seveceği birisi ile karşılaşır ve evlenir. Bazen bu rüya gören kişiden doğacak çocuklara yorulur. Öyle ki rüya sahibinden temiz ve hayırlı bir nesil meydan gelir. Bazı alimler ise böyle bir rüyayı nefsin isteklerine uyma, zina etme veya kendisine helal olmayan bir kimse ile münasebette bulunma olarak tabir etmişlerdir.

Rüyada Ölmüş Birisi İle Sevişmek

Rüyada ölmüş birisi ile sevişen eğer o kişiyi tanıyorsa onun çocuklardan bir menfaate erer veya o kişiden kalacak bir mirasa konar. Bazen de ölmüş birisi ile ilişkiye girme günah işlemeye, insanların hoşlanmayacağı hareketlerde bulunma veya o kişinin ailesinden yardım görme demektir.

Rüyada Allah İçin Seviştiğini Görmek

Rüyada Allah rızası için sevişen kimse Allah’ın merhametini ve yardımını kazanan, iyi ahlaklı ve takva sahibi bir kimse olur. Bu rüya günahlardan uzaklaşıp sevap işlemeye, dünya ve ahiret saadetine, tüm sıkıntılardan kurtulmaya ve feraha ermeye işarettir. Eğer bu rüyayı bir Gayri Müslim görürse, Müslüman olup hidayete ermesine, günahkar kişi için kurtuluşa ve hatalardan pişman olmaya yorulabilmektedir.

Rüyada Helal Olmayan Sevişme Görmek

Rüyasında helal olmayan kişilerle haram yollardan seviştiğini görmek bazen aileden izin almaksınız nikah kıymaya bazen de kötü dostluklar kurmaya, hidayete erdikten sonra sapıklığa, gören kişinin nefsinin istekleri doğrultusunda yaşamasına, günah işlemesine, insanların hoşuna gitmeyen davranışlarda bulunup toplum tarafından dışlanmasına yorulmaktadır.

Rüyada Fuhuş Yapan Bir Kimse İle Sevişmek

Bu rüya kişinin eline geçecek haram maldır. Rüyayı gören kimse geçimini gayri meşru yollardan sağlar ve kendisine helal olmayan para kazanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Biriyle Sevişmek İle İlgili Rüyalar;

 1. lisa (24 Ağustos 2016 saat: 17:19)

  Merhaba, az önce uyandım ve tuhaf bir rüya gördüm diyebilirim. İlk önce bir kutlamadaydım sevdiğim sevmediğim kıskansığım kişiler ve okuldan birkaç öğretmen vardı. Dans şarkısı çalmaya başlayınca herkes dansa kalktı sadece ben, erkek bir arkadaşım ve bi tane kız kaldık. Bende erkek arkadaşıma ‘bence beni dansa kaldırmalısın’ diyorum dana sonra dansa kalkıyoruz ama dans ettiğimi görmüyorum. Sonrasında bize bir şey veriyorlar saat ve çekiç karışımı vur şey üzerinde yazılar var bunlar partide bizi beğenip bizimle tanışmak isteyen kişilerin yazıları. O yazıyı yazan kişiyi arıyorum. Üç gencinin bana arkası dönük oturduğu bi yerden geçerken biri beni fark ediyor ve yanındakine dönüp ‘seninki’ diyor. Daha sonra o gençle tokalaşıyoruz. Sonrasında evime gidiyorum ev arkadaşımla. Bir şeyden kaçıyormuşuz, partinin yapıldığı yerin sahipleri sanırım. Gizli örgüt ya da askeri ordu tam hatırlamıyorum. Günlerce saklanıyoruz kendi evimizde tuvalete glbile gidemiyoruz ve evimizin önünde tecavüze uğramış, her yeri kan olan ölü onlarca hayvan var ve sayıları her geçen gün artıyor sonra deniz gidiyoruz deniz iplerle sınırlara bölünmüş. Bir anda arkadaşımın bedenine geçiyorum ve o ordu ya da örgüt her neyse onun deniz alanına geçince çok korkuyorum ve kafamı denizden çıkartamıyorum sonra yuzerek çaktırmadan oradan kaçıyorum. Bi kayanın arkasına saklanıyoruz ve ben yine kendi bedeninde oluyorum. Eve dönünce bir adam kaykayıyla peşime takılıyor, arkadaşım gitmiş. Adam bazı günler benden uzak durup ‘tamam artık istemiyorum ‘ diyor bazı günlerse peşimde kaykayıyla dolaşıp ‘çok azdım gel’ gibisinden şeyler söylüyor. Daha sonra uyandım. Beynim erimiş gibi hissediyorum bi açıklayabilir misiniz rüyayı.

 2. Pinar76 (19 Ağustos 2016 saat: 11:23)

  Gerçek hayatta çok sevdiğim bi arkadaşımı trafik kazasında kaybettim yıllar önce. Bu sabahta onu rüyamda gördüm ve benimle cinsel olarak ilgilenmeye başlıyor. Vücuduma dokunmaya başlıyor. Öldüğünde 17 yaşındaydı yıllar geçti rüyamda ise onu 17 değilde daha olgun gördüm. Garip bi rüya ama gerçek gibiydi çok da özlemiştim onu ama keşke cinsel olarak görmeseydim.

 3. ELif (16 Mayıs 2016 saat: 10:47)

  Ruyada nisanlimin bütün açıklarını yüzüne vurup nisan atıyordum ve bana aşık biri vardı yakın arkadaşimdi bunu öğrendim konuşmuyoruz normalde ama rüyamda onla öpüsüyodum falan ve bunü gören nişanlım hiç rahatsız olmuyodu. Üstüne benden önce yüzüğü atmış en saçması da biz üçümüz benim çocukluğumun geçtiği evde oturuyoruz tüm bunlar olurken . Merak ettim yorumlar misiniz ? ?

 4. Kutsal İşbara (30 Temmuz 2015 saat: 21:10)

  Eski çalıştığım otelin denizinde yüzerken gördüm kendimi. Çok hırçın, dalgalı ve korkutucuydu deniz ama ben çok rahat yüzdüm. Havuzda yüzmekten bile rahat ve kolay yüzdüm sonra denizin ortasında bi iskele ve iskelede daha önce hiç tanımadığım beyaz bikinili bi kız vardı. O kızla bi süre Rusça konuştum ve sevişmeye başladık. Bi yandan da aklımda kızla birlikte odaya gitmek geçiyordu. Hatırladığım kadarıyla bu kadar, ayrıca gerçekte de Rusça biliyorum ama anlam veremedim. Daha öncesinde de aynı otelin denizinde yüzdüğümü gördüm ve deniz yine çok korkunç ama yüzmek bi o kadar da kolaydı.. Yorumlarsanız sevinirim..

 5. Ayşe Duman (10 Şubat 2015 saat: 12:21)

  Son zamanlarda rüyamda sürekli eski sevgilimi görüyorum. Onun çok sevdiğim için aklımda olduğu için diyorlar. Fakat her rüyamda barışıyoruz. En son ki rüyamda karanlık bir odada buluşup sanki birbirine aç iki insan gibi öpüşüp sevişmeye başladık. Sonra yanımıza küçük bir çocuk geldi o gitti. Şuan ki sevgilisinin yanına gidip onunla tartıştı ve onu bırakıp ve bana bakıp gülümseyerek gitti. Ama sonra yine geldi ve sarılık.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,