RuyaTabirleri.com

Rüyada Biriyle Yatmak

Rüyada biriyle yatmak, dünya hayatında elde edilenlerin her zaman isteklerle doğru orantılı olacağına ve kişinin emellerine kavuşurken zorlanmayacağını, zahmet çekmeyeceğini ifade eder. Biriyle yattığını gören bekar bayanlar kendilerine aşık olacak, sevgisiyle kişiyi mutlu edecek bir eşe sahip olurlar. Yer döşeğinde biriyle yattığını görmek evliliğin ilk yıllarında çekilecek çilelere ve yokluğa işaret ederken, bir süre sonra kişinin hayal dahi etmediği rahat bir hayata kavuşacağının da müjdesini verir. Karyolada biriyle yatmak zenginlik demekken, yaşlı biriyle yatmak ise üzücü haber almak anlamındadır. Yabancı uyruklu biriyle yatan kişinin ticari hayatında önemli gelişmeler meydana gelir ve iş yerini taşır. İç huzura ermek ve duygusal açıdan yüklerden tamamen kurtulmak demek olan rüya, bazı durumlarda cimri birinin eline düşmek, o kimseden medet ummak manasına da gelir.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Yatmak

Doğru olmayan bir yola girildiğini bildirir ve özellikle bekar erkekler için yanlış ortaklıklar kuracaklarına tabir edilir. Tanımadığı yabancı bir kadınla yatan kişi hayatında çok fazla laf söz duyar ve kıskanç arkadaşlara sahip olur. Bir kadının tanımadığı bir adamla yattığını görmesi ise yaptığı bir hatanın yüzüne vurulacağını, ayıplanacak tavırları nedeniyle ailelerini mahcup duruma sokacağını işaret eder. Dinden sapmak, günah işlemek ve burnunun dikine giderek hataya düşmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sevdiğin Biriyle Yatmak

Destek ve anlayış görecek olmaya yorulan rüya, kişinin kendisini hiç yalnız hissetmeyeceğine, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına alamettir. İş konusunda yöneticilerden tam not almak, kariyer için zorlanmamak anlamına da gelir. Sevdiği kişiyle yatan erkekler evliliklerinde çok iyi anlaştıkları bir eşe sahip olur ve ev içinde huzursuzluk çekmezler.

Rüyada Biriyle Yatmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin karşı cinsten birine olan takıntı boyutundaki sevgisine ve ilgisine yorumlanırken, insanları aşırı ilgiyle boğmanın da ifadesidir. Duygularını aşırı coşkulu yaşayan, karşıdaki kişiye nefes alacak alan bırakmayan insanların sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!