RuyaTabirleri.com

Rüyada Bisiklete Binmek

Rüyada bisiklete binmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanan problemlerden ötürü çok büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına ve bu sıkıntılardan kurtulmak için kendi bilgi, beceri ve yeteneklerinden yararlanacağına delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına ve yaşanan problemlerin çözümü için eş, dost ya da akrabalarından yardım alınacağına alamet edilir.

Rüyada Bisiklet Sürdüğünü Görmek

Rüyada bisiklet sürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sıkıntılardan kendi çabasıyla kurtulacağına ve çok başarılı ve mutlu bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada Bisiklet Kullandığını Görmek

Rüyada bisiklet kullandığını görmek, rüya sahibinin, hayatındaki sorunlar için kimseden yardım almayacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına ve başarılı olacağına tabir eder.

Rüyada Bisiklete Binen Birini Görmek

Rüya sahibinin, karşısına çıkacak bir sorun için bir başkasından yardım alacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına ve bu sayede çok büyük başarı kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Bisiklete Binmek ve inmek

Rüyada bisiklete binmek ve inmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında bir kimseden yardım ve destek alacağına ve aldığı yardımla ya da destekle bir başka kimseye yardım edileceğine yorumlanır.

Rüyada Bisikletten İnmek

Rüyada bisikletten inmek, eş, dost ya da akrabalardan birinin yaşadığı ve çok büyük üzüntü duymasına sebep olan sorunlardan ötürü rüyayı gören kişinin kendisine yardım edeceğine ve destek olacağına tabir edilir.

Rüyada Bisikletten Düşmek

Rüyada bisikletten düşmek, rüya sahibinin, hem kendisine ve hem ailesine çok büyük zararı dokunan bir problemi kendi başına çözmeye çalışmasına delalet edilir. Ayrıca, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili kötü bir haber alınacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bisiklete Binmek İle İlgili Rüyalar;

  1. fatos (09 Şubat 2014 saat: 04:08)

    mrhaba.ben ve uc yasindaki kizim kucuk bir bisiklete binmisiz,on tarafa oturtmusum kizimi.bogazin kenarinda suruyorum hava okadar guzelki tertemiz her yer hava gunesli ve bogaz sulari sut beyazi renginde.insanlar yuzuyorlar ve sanirsam cok derinde degil. birden bire kizim suya dusuyor ve ben ayagindan yakaladim ama basi suyun icinde ve panicle bagiriyorum yardim edin diye ama bisikletten inip onu cikartamiyorum.yardim edin ben yuzme bilmiyorum diyorum.ve uyandim icimde tuhaf bir hisle kac gundur etkisindeyim anlami nedir lutfen yazarmisiniz.tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,