RuyaTabirleri.com

Rüyada Bisküvi Görmek

Rüyada bisküvi görmek, kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin hayırlı ve kısmetli bir işi olacağı ve bu kısmetinden gelir elde edeceğine işaret eder. Bazı rüya tabirleri, bu rüya için henüz vakti erişmemiş kısmet olduğu şeklinde yorumlarlar. Uzakta olan, emek verilip, gayret gösterilmesi karşılığında elde edilecek olan kazanç anlamına gelir. Rüyada bisküvi görmek, rüya sahibi ve ailesi için güzel, mutlu ve bereketli günlerin geleceğine fakat daha vakti olduğuna yorulur.

Rüyada Bisküvi Yemek

Rüyada bisküvi yediğini gören kişi yakın zamanda çektiği darlıktan ve yokluktan kurtulacak demektir. Kişi, tüm borçlarını kapatacak ve rahata erecek diye tabir edilir. Bu sayede rüya sahibi esenliğe ve ferahlığa kavuşup, morali de yükselmiş olacaktır.

Rüyada Bisküvi Vermek

Rüyada bisküvi verdiğini gören kişi, iyi niyetli, paylaşımcı ve yardımsever olduğu için çevresinde çok seviliyor diye yorumlanır. Rüya sahibinin komşuları, arkadaşları ve yakınları ile arası çok iyidir, kimseye kötü konuşmaz, ukalalık yapmaz.

Rüyada Bisküvi İkram Etmek

Rüyada bisküvi ikram etmek, rüya sahibinin sevap kazandığı işlere delalet eder. Kişi, parasından, karşılığını beklemeden yani o parayı zaten gözden çıkarak, gönlünden koptuğu için birine harcayacak ya da iyilik adına bir iş yapacaktır.

Rüyada Bisküvi Almak

Rüyasında bisküvi aldığını gören kişi, beklediği bir işle ilgili olarak müjdeli bir haber alacak ve istediği sonucu elde edecek demektir. Bu haber rüya sahibine çok iyi gelecek diye tabir edilir.

Rüyada Bisküvi Lokum Görmek

Rüyada bisküvi ve lokumu bir arada görmek çok iyidir, rüya sahibi için şans, uğur ve bereket anlamına gelir. Gelecekle ilgili yapılmış planların gerçekleşeceğine, şansının bir ömür yaver gideceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibine bir görücü gelebilir diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!