RuyaTabirleri.com

Rüyada Bitlendiğini Görmek

Rüyada bitlendiğini görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayat içerisinde yeni tanıştığı insanlar ile arkadaşlık kuracağına ve çok iyi dostlar edineceğine rivayet eder. Aynı zamanda, iş hayatında çok büyük ve akıllıca adımlar atarak iyi bir yerlere gelineceğine, çok büyük paralar kazanılacağına ve çok zengin olarak daha fazla para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Bitlendiğini Görmek

Rüyada saçı bitlenen kişi ile çok yakın dost olunacağına ve neredeyse sürekli birlikte hareket edileceğine yorulur.

Rüyada Saçının Bitlendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok geniş bir arkadaş çevresine sahip olduğuna ve bu durumun çoğu kez çok işe yaradığına tabir eder.

Rüyada Kafasının Bitlendiğini Görmek

Uzun bir zamandan beri kafasını kurcalayan olaylar sonucunda çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hayırlı bir mevkiye gelineceğine alamet eder.

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyayı gören kişinin, kazandığı paraları eğitime ve daha iyi ve daha kaliteli eğitim almaya harcayacağına, bu sayede ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine tabir eder.

Rüyada Bit Ayıklamak

Yaşanan maddi sıkıntıların rüya sahibi tarafından kısa bir zaman içinde çözüme kavuşturulacağına ve bu sayede ailesinin takdirini kazanacağına alamet eder.

Rüyada Bit Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok çalışarak emeğinin karşılığını alacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine ve endişelerinin umuda dönüşeceğine rivayet eder. Aynı zamanda, kazanılan paranın hane içerisine bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Bit Öldürmek

Uzun zaman önce girilmiş olunan parasal sıkıntıdan çok sevilen ve değer verilen bir ahbap ya da dosttan alınan maddi yardım sayesinde kurtulmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: