RuyaTabirleri.com

Rüyada Bitlendiğini Görmek

Rüyada bitlendiğini görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayat içerisinde yeni tanıştığı insanlar ile arkadaşlık kuracağına ve çok iyi dostlar edineceğine rivayet eder. Aynı zamanda, iş hayatında çok büyük ve akıllıca adımlar atarak iyi bir yerlere gelineceğine, çok büyük paralar kazanılacağına ve çok zengin olarak daha fazla para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Bitlendiğini Görmek

Rüyada saçı bitlenen kişi ile çok yakın dost olunacağına ve neredeyse sürekli birlikte hareket edileceğine yorulur.

Rüyada Saçının Bitlendiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok geniş bir arkadaş çevresine sahip olduğuna ve bu durumun çoğu kez çok işe yaradığına tabir eder.

Rüyada Kafasının Bitlendiğini Görmek

Uzun bir zamandan beri kafasını kurcalayan olaylar sonucunda çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hayırlı bir mevkiye gelineceğine alamet eder.

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyayı gören kişinin, kazandığı paraları eğitime ve daha iyi ve daha kaliteli eğitim almaya harcayacağına, bu sayede ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine tabir eder.

Rüyada Bit Ayıklamak

Yaşanan maddi sıkıntıların rüya sahibi tarafından kısa bir zaman içinde çözüme kavuşturulacağına ve bu sayede ailesinin takdirini kazanacağına alamet eder.

Rüyada Bit Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok çalışarak emeğinin karşılığını alacağına, parasal olarak tüm sıkıntılarının sona ereceğine ve endişelerinin umuda dönüşeceğine rivayet eder. Aynı zamanda, kazanılan paranın hane içerisine bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Bit Öldürmek

Uzun zaman önce girilmiş olunan parasal sıkıntıdan çok sevilen ve değer verilen bir ahbap ya da dosttan alınan maddi yardım sayesinde kurtulmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bitlendiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selda (07 Aralık 2014 saat: 15:48)

    Iyi calismalar dilerim ruyama gelince 5 sene icinde 4 yada 5 kez bu ay 2 kre olmak uzere bitlendigimi goruyorum gecen ayki ruyamda saclarimda olmasi gerekenden daha buyuk bitler vardi dun gecekinde ise vucudumdaydi bitlenmenin maddi sikintilardan kurtulacaga delalet eder diye gorunuyor herbyerde sirfbbu yuzden ikramiye oyunlari oynuyorum lakin sunuda bilmek isterim hu kadar sik gormemin nedeni ve akabindede hic bir degisimin olmamasini merak ediyorum sizinde bilgilerinizi ogrenmek isterim simdiden iyi calismalar

  2. Rozan (12 Haziran 2014 saat: 12:32)

    Gelin oluyordum ama herseyimi kendi evimizdd hazirladik sacimi makyajimi saclarimda bit vardi birazini oldurdum sonra bizim ev bahceli kopegimiz var komsunun kopegi bizim kopege saldirdi ablam da o kopegi dovdu komsunun ogluda ablama tokat atti annm gul bi yeri yikiyolardi dugun icin hazirlik yapiyorlardi butun hocalarim arkadaslarim gelmisti kina geceme bide gelinlik ve esyalari bana ait ddgildi ablamin arkadasia aitti daha sonra uyandim :-)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,