RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıyık Bırakmak

Rüyada bıyık bırakmak, kişinin paraya çok fazla önem verdiğini ve tün hayatını bu yönde geliştirdiğini, çevresinde çıkarlarına uygun kişileri bulundurduğu ve karşısına çıkan her olayı sonuçta menfaatine uyup uymayacağına göre değerlendirdiğini bildirir. Bıyık bırakan kişi ikiyüzlü davranışlar sergileyen, samimi olmadığı için de etrafında hiçbir zaman gerçek dost bulamayan kişidir. Gerektiğinde hiç çekinmeden yalan söyleyebilen, başkalarını aldatmakta bir beis görmeyen ve yalnızca kendisini düşünen, bencil biri olduğunun da tabiridir.

Rüyada Bıyıkları Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisini bir anda bıyıklı gören genç erkekler sorumluluk almaya hazır olurlar ve hayatlarına yön verecek önemli adımlar atarlar. Evli bir bayanın bıyıkları olduğunu görmesi ise yakın zamanda bir erkek çocuk dünyaya getirmesi olarak tabir edilir. Genç bir kızın bu rüyayı görmesiyse, hayatına girecek genç bir erkekle nişanlanması demektir. Resmi bir işyerinde çalışan kişilerin bu rüyayı görmeleri de o kurumun başına geçeceğine, önemli fırsatlar elde edip kariyerini çok sağlam şekilde sürdüreceğini bildirir. Bıyıkları olduğunu görmek aynı zamanda mevcut maddi durumun daha iyiye gideceği ve kişinin yeni gayrimenkuller, arsalar veya taşınmazlar alacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Bıyıklarını Kesmek

Bıyıklarını kesen kişi yetişkin bir erkekse, kendisinin menfaatine olan bir durumun sonuna gelir veya elindeki fırsatı iyi değerlendiremediği için pişmanlık içinde kalır. Bıyıklarını kestiğini gören genç erkekler ise, işlerini yarım bıraktıklarından dolayı çalışma hayatında başarılı olamazlar. Bir kadının bu rüyayı görmesi ise, başına musallat olan bir dertten veya kötü niyetli arkadaşlardan kurtulmak, uzun süredir istediği huzurlu ortama kavuşmak anlamlarına gelir.

Rüyada Bıyık Bırakmanın Psikolojik Tabiri

Kişinin kendini ispatlamak ve başkalarının gözünde değerli hissetmek için sahte davranışlara başvurduğunu, zaman zaman yalan söyleyerek insanların gözünde farklı biri gibi görünmeye çalıştığını sembolize ettiği gibi, erk sahibi olmak, söz geçirmek veya insanları kontrol etmek istemenin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bıyık Bırakmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Erkan (27 Eylül 2015 saat: 13:33)

    Merhaba lar ben rüyamda bizim burada bulunan bir top sahası var yeşil abim ve yanımda samimi olduğum bi arkadaşımla gece gezmesine çıkıyoruz ve yolumuz top sahasına gidiyor top sahası üzerinde asma kilit ve zincirleri var kapıda ben kilitli değip dönmek isterken elimi asma kili de atıyorum ve açık olduğunu goruyorum ve sahaya giriyoruz sağ yeşil ve ıslak ve kale arkasında iki grup insanlar var bi grup takı arkadaşımı yıllardır gormedigim arkadaş ve onun yanına değil öbür gruba gidiyorum o grupla da lise arkadaşım ve onun is yeri arkadaşı var onlarla muhabbet ediyorum. Diğer rüyamda ise ayna karşısında traş olmak istiyorum ve normalde kirli sakal li bir insanım traş olduğumu sinek kaydı traş olduğumu görüyorum ve sonra bıyıklı olduğumu görüyorum tüm rüyam bu

  2. Bilal Yener (05 Temmuz 2015 saat: 09:59)

    Meraba ben normal hayatta sakallı bi adamım baya uzun bi sakalım var benim bayan patronum kes artık sakalını yakışmıyor falan diyor rüyamda bende makinayla kesmeye çalışıyorum aynanın karşısında ve bıyık bırakıyorum bunun yakışyığını söylüyor

    Ve diğer rüyamda ise Yavru erkek köpek Alıyorum Alman Kurdu zaten istediğim bi şey Şimdiden teşekkürler size

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,