RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıyık Kesmek

Rüyada bıyık kesmek, rüya sahibinin hayra ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin işleri yoluna girer, borçlarını öder ve sıkıntıları günlerini geride bırakır. Rüyada bıyık kestiğini görmek, insanlara olan güvenin de göstergesidir. Rüya sahibi insanlara koşulsuz şartsız güvenecektir. Ancak bundan pişman olmayacaktır, çünkü karşısına hep iyi insanlar çıkacak ve rüya sahibinin güvenini boşa çıkarmayacaklardır.

Rüyada Bıyık Görmek

Rüyada bıyık görmek, mala işaret eder. Rüya sahibi için maddi durumun biraz daha rahatlaması söz konusudur. Eğer bıyığının büyümüş olduğunu görmüş ise, kötü bir haber alacaktır. Rüyada görülen bıyık genellikle hayırlı şeylere tabir olur. Rüya sahibi servetini artıracaktır. Refah düzeyini artıracaktır ve daha iyi yaşam koşullarında yaşayacaktır.

Rüyada Bıyık Kısaltmak

Rüyada bıyık kısaltmak, ibadetleri yerine getirmeye delalet eder. Hayatının manevi yönünü geliştirmek isteyecek ve duygularını içinde yaşayacaktır. Rüya sahibi darlık ve kederlerinden kurtulacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi bekar ise, tez zamanda evlilik yaşayacaktır. Bütün bunlar rüya sahibinin mutluluğa giden yolda ilerlemesi anlamına gelir. Kendisini üzen şeylerden uzaklaşacaktır.

Rüyada Bıyıklı Bebek Görmek

Rüyada bıyıklı bebek gören kimse, çocuğundan hayır görecektir. İyi bir evlat yetiştirecek olan rüya sahibi, çocuğunun yaptıklarından gurur duyacak ve onların ihtiyaçlarını karşılamasını görecektir. Onların başarıların gurur duyulacaktır. Çocukları da vefalarını her seferinde gösterecektir. Rüya sahibinin yeni projelere girişmesi mümkündür. Yeni bir iş veya işte yaşanacak yeni gelişmeler olabilir.

Rüyada Başkasının Sakalını Kesmek

Rüyada başkasının sakalını kesmek, o kişinin davranışları ile yorumlanır. Rüya sahibi tanıdığı birinin sakalını kesiyorsa, o kişiden bir zarar görecektir. O kişiden kalp kırıcı sözler veya kendisi hakkında dedikodu yaptığı haberini alacaktır. Bu nedenle  o kişi ile olan ilişki son bulacaktır. Eğer rüya sahibi gördüğü kişiyi tanımıyor ise, herhangi bir yerden zarar geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bıyık Kesmek İle İlgili Rüyalar;

  1. SAFİYE (15 Eylül 2014 saat: 15:31)

    Rüyamda bir ziyafet yemeği veriyormuşum.Mangallar yanıyor ve üzerlerinde balıklar pişiyor.Herkes yiyiyor.Ama kendi yediğimi görmedim.Aynı gece aynaya bakıyorum ve bıyıklarım çıkmış ama güçsüz sakal gibi değil.Bıyıklarımı makine ile temizliyorum.Kızımda yanımda ben bıyıklarımı alırken aynaya bakıyorum oda bana bakıyor.Hayırdır inşallah.Yorumunuz için şimdiden tşklrrr

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,