RuyaTabirleri.com

Rüyada Bluz Görmek

Rüyada bluz görmek, rüya sahibinin ahirete olan bağlılığı ve inancı kadar bu dünyaya da sıkı sıkıya bağlı olduğuna, yaşamayı çok sevdiğine, daha iyi şartlara ve zenginliğe kavuşmak için azimli ve hırslı olduğuna tabir edilir. Kişi iki hayata da değer veren, her iki cihan içinde iyilik ve hayır bulmak için çalışıp, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmekten geri durmayan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Bluz Giymek

Rüyada bluz giymek, ferahlığa ve esenliğe kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılarının biteceği, artık bundan sonrası için yüzünün güleceği ve çektiği çileden, zahmetten sonra şimdi rahat bir hayata kavuşup keyfini süreceği anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Bluz Giymek

Rüyada kırmızı renk her zaman ateşli bir ilişkiye tabir edilir. Kırmızı bluz giymekten, rüya sahibinin tabir yerindeyse ateşten bir gömlek giyineceğine yani büyük bir sevdaya düşeceğine işaret eder.

Rüyada Mavi Bluz Görmek

Rüyasında mavi bluz gören kişinin hayatı dilediğince ve gönlünce geçecek, hiçbir önemli hastalığı, derdi, borcu ya da sıkıntısı olmayacak demektir. Mutlu, uzun ve sağlıklı bir hayata işaret eder.

Rüyada Siyah Bluz Görmek

Rüyada siyah renk ciddiyetin ve resmiyetin sembolüdür. Siyah bluz da iş hayatındaki güzel gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin planladığı ve hesapladığı gibi ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada gömlek görmek, hayatın ve işlerin yoluna girmesine, helal yollardan ve zahmetsiz şekilde ekmek yenmesine, bolluğa, berekete ve gönül rahatlığına işaret eder.

Rüyada Beyaz Gömlek Görmek

Rüyada beyaz gömlek görmek, müjdeli ve güzel bir haber almaya, sağlığına kavuşmaya, keyfin, neşenin ve kazancın yerinde olmasına, sıkıntıların, dertlerin ve zahmetin bitmesine, rüya sahibinin hayallerine kavuşup, dileklerinin gerçekleşmesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!