RuyaTabirleri.com

Rüyada Böbrek Görmek

Rüyada böbrek görmek, rüya sahibinin kendine olan özgüvenine tabir edilirken aynı zamanda kendisini çok iyi tanıdığına ve yeterli olduğu konuların da yetersiz olduğu konularında farkında olduğuna ve buna uygun hareket ederek, daha az üzüldüğüne, daha az hayal kırıklığı yaşadığına delalet eder. Rüya sahibi ilgi alanı olmayan konularda ahkâm kesmekten geri durduğu ve bilgisi dışında olan işlere karışmadığı için iyi bildiğine inandığı işlere girip hep başarılı olacak demektir.

Rüyada Böbrek Ameliyatı Olmak

Rüyada böbrek ameliyatı olmak, rüya sahibinin çok kıskanıldığına, başarılarından dolayı çekilmediğine, arkasından kuyusunun kazıldığına ve dost gibi görünen düşmanlarının, kendisinin üzülmesi ve kaybetmesi için kişiye kötü yönde akıl verdiklerine işaret eder.

Rüyada Böbrek Ağrısı Çekmek

Rüyada böbrek ağrısı çeken kişinin yanlışlarının, eksiklerinin, günahlarının ve kötü duygularının farkında olması gerektiği anlamına gelir. Aksi takdirde bu özellikler, kişiye her zaman diken olacak, kendisine batacak ve canını yakarak yine kendisine zarar verecek demektir.

Rüyada Böbrek Taşı Düşürmek

Rüyasında böbrek taşı düşürdüğünü gören kişinin yolunda ve sakin giden hayatının bir anda alt üst olacağına ve yaşamında fırtınalar kopmaya başlayacağına delalet eder. Rüya sahibi işini, parasını ve malını kaybedecek, çok kötü hallere ve zor durumlara düşecek, birilerinin yardımı olmadan da doğrulamayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Böbrek Yemek

Rüyada böbrek yemek, rüya sahibinin çevresindeki güzel insanlara ve onlardan kendisine gelecek iyiliğe ve hayra işaret eder. Bu kimseler sayesinde huzur bulmaya, mutlu olmaya ve ağız tadına kavuşmaya yorulur.

Rüyada Böbrek Hastası Görmek

Rüyada böbrek hastası görmek, sert mizaçlı, kararlarından dönmeyen, yetime ve düşküne acımayan, merhameti, şefkati ve insaniyeti düşük, cimri, bencil, fesat ve iki yüzlü bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Böbrek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. barış (25 Nisan 2014 saat: 10:14)

    rüyamda ameliyat masasındayım doktor böbreklerimi almış ve masanın üzerine koymustu bıcakla içlerini açıp bana içindeki pisliği gösteriyordu ve sonra onları içindeki pislikleri bıçakla ( yani neşter) kesip aldı temizledi böbreklerimi ve yerine taktı
    daha hatırlayamadığım ayrıntılarda var ama ciddi manada kafama takıldı ve rüyanın üzerinden 1 hafta gecti ben hala etkisindeyim ne anlama geliyor yardımcı olursanız cok sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,