RuyaTabirleri.com

Rüyada Böcek Öldürmek

Rüyada böcek öldürmek, rüya sahibinin çevresinde kendisi için sorun teşkil eden, eteğine dolanan, mutluluğuna, huzuruna ve başarısına engel olan kimselerden kurtulmayı başaracağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına işaret eder. Şifa bulmaya bu sayede yeniden ayağa kalkmaya, canlanmaya, tazelenmeye, ağız tadına, keyfe ve mutluluğa kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyada hamam böceği öldürmek, rüya sahibinin kendisine karşı art niyetler taşıyan, malından ve parasından yiyip, kendi sırtından geçinen ve üstelik de arkasından kötü konuşup, kendisini karalamaya çalışan bir takım kişilerden kurtulacağına ve o kimseleri hayatından tamamen çıkaracağına rivayet edilir.

Rüyada Kara Böcek Öldürmek

Rüyada kara böcek öldürmek, rüyayı gören kişinin kendisine zarar verecek, ayağını kaydıracak, ihanet edip onu sırtından bıçaklayacak, hem ekmeğini yiyip hem de nankörlük edecek bir takım kişilerin farkına varacağına ve harekete geçip o kimseleri zararsız hale getireceğine delalet eder.

Rüyada Böcek Ezmek

Rüyada böcek ezmek, rüya sahibinin düşmanına ya da rakibine yenileceğine, bu nedenle de maddi ve manevi zarara uğrayacağına, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Böcek Öldürmeye Çalışmak

Rüyada böcek öldürmeye çalışmak, rüyayı gören kişinin meslek hayatında daha fazla güç ve başarı elde etmek adına rakiplerini geride bırakmak için var gücüyle çabaladığına, kendisi için iyi düşünmeyen ve iyi konuşmayan kişileri de kendinden uzaklaştırmak için mücadele ettiğine rivayet edilir.

Rüyada Akrep Öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, rüya sahibinin belalı bir kimseyle ya da belalı bir durumla baş etmeyi başaracağına, bu sayede rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Böcek Öldürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ebru üneş (12 Eylül 2014 saat: 10:30)

    merhaba rüyamda odam dayım 2 tene küçük siyah örümcek gördüm ben korktuğum için onları öldüremiyorum kız kardeşimi çağırdım o öldürmeye çalıştı sonra bir anda yatağım içi de diğer kız kerdesimin yatağınden bir sürü irili ufaklı böcekler çıkmaya başladı beni dısarı göndermiyorlardı annem kız kardeşlerim hepsiiçeri giriyordu ama ben çıkamıyordum çok bağırdım çok korkuyordum ısırmıyorlardı beni sonra annem 1 kavanoz tuz verdi bunları böceklerin üstüne atmamı istedi bende dediğini yaptım ve tuzun değdiği böcekler eriyerek yok oldu bir anda şelale akan bir yere geldik aşağıdan yine dev böcekler falan geçiyordu bizde kaçıyorduk ama ısırmıyorlardı yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler

  2. selin (06 Temmuz 2014 saat: 11:35)

    Ruyamda halamda oturuyorum misafieler var halam yemekleri hazırlamıs fakat dıs kapının onune koymus, ben oruc degilim..birşeyler atıstırıyorum sokakda. O anda komsuları geliyor ve oturuyorlar yemegın basına yiyorlar. Ben kızıyorum oruc dehil misiniz diye evin icine giriyorum ordada yemek yıyorlar fakat evde kücük kücük böcekler canlanıyordu. Ben böcekten cok korkarım kacmaya calısıyorum ama benden baska kimse korkmuyordu. Boceklerin dirilmesinden cok korktum.

  3. ela (24 Aralık 2013 saat: 09:44)

    rüyamda salondayız annemin bir bacağı diz kapağından itibaren ters dönmüş bir şekilde salonun ortasında çakılı duruyor ama annemin vücudunda eksik yok yani rüyamda bacakları kendinde sonra arkamı dönüyorum bi bakıyorum annemin diğer bacağıda diğeri gibi aynı şekilde dönmüş salonun köşesinde ççakılı ürküyorum sonra anneme dönüyorum annem çok sıkıntılı burda yat diyorum kardeşimde yanımızda sonra annem yatıyo koltuğa iki tane böcek rahatsız ediyo annemi sonra ben bi tanesini eziyorum ölmüyo elimi ısırıyo sonra tırnaklarımla parçalayıp öldürüyorum diğer böcek kanatlı tam öldürüceğim sıra kanatlanıyo üstüme uçuyo arkamı dönüyorum uyandım şimdiden teşekkür ederm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,