RuyaTabirleri.com

Rüyada Böcek Sokması

Rüyada böcek sokması, kişi için her türlü sıkıntı ve başa gelecek üzücü bir olayı simgeler. Kişinin yakınında kendisi hakkında kötü düşünen ve fırsat kollayan düşmanların varlığına işaret eden rüya, rüya sahibi için pek hayırlı bulunmaz. Yaşanacak bir hastalık yüzünden kişinin sosyal hayattan kopacağı ve sonrasında işyeri ile ilgili ciddi sorunlar yaşayacağı, maddi olarak da kötü etkileneceği şeklinde tabir edilir. Genellikle tüm planların askıya alınacağı ve kişinin hayallerini, isteklerini ve işlerini ertelemek zorunda kalacağı bir döneme girmesine alamet eder. Uzun sürecek ve hayati sıkıntılar taşıyacak bir hastalığa yakalanmak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Böcek Isırması

Zarar görmek anlamına gelen rüya genellikle kişi için hayırlı yorumlanmayan durumlara işaret eder. Düşmanlardan görülecek zarara veya aile hakkında ortalıkta dolaşan kötü sözlere, dedikodulara alamettir. Böcek sokması ile benzer şekilde tabir edilen rüya ağır bir hastalık sürecine, kişinin tüm işlerinden geri kalacağı ve parasal konularda da sıkıntılarla boğuşmasına vesile olacak kötü olaylara delalet eder. Böcek ısırması aniden ortaya çıkan kötü gelişmeler, üzücü olaylar ve hastalıklar olarak yorumlanır.

Rüyada Elini Böcek Soktuğunu Görmek

Rüya sahibi elini böcek soktuğunu görürse geçimini sağladığı işten olur ve işsizlik yaşar. Büyük bir maddi sorunun habercisi olan rüya, kişinin en büyük gelir kaynağının kesileceği ve çalışamaz hale geleceğini de işaret eder. Maddi darlık nedeni ile ailenin dağılmasını veya başkalarının acıyacağı kötü bir duruma düşüleceğini de delalet eder.

Rüyada Böcek Sokmasının Psikolojik Tabiri

Böcek fobisi olan kimselerin gördükleri rüyalar arasındadır. Günlük hayatında böcek görmeye tahammül edemeyen ve böcekten çok korkan, böcek tarafından ısırılma gibi bir endişesi olan kişilerin gün içinde sıklıkla düşündükleri bu gibi durumların rüyalarda bilinçaltından dışarı vurulmuş hali olarak yorumlanır. Öte yandan böcek ısırması, kişinin geçmişinde kendisine büyük kötülükte bulunan bir bayanı simgeler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Böcek Sokması İle İlgili Rüyalar;

  1. Özlem (29 Kasım 2016 saat: 11:42)

    Ruyamda karanlik bir.ortamda bir agacin altinda sağ omuzuma bir siyah birşey yapistigini.goruyorum daha sonrasi ortamdan ayrilip ayna karsina geciyorum gectigim aynanin karsisinda omzuma yapisan seyi cikartmak istedigimde birseye benzetemedigim.bir varligin omzuma girmis olduğunu onu sökmek diyeyim cikariyorum ve omzumda bir yara aciliyor fakat kan yok dikişlk bir yara gibi sonrasi cevreme bu bir böcek galiba peygamber devesi olmazi lazim diyorum.gordugum seyin bacaklari yeşil di çünkü cikarip bir kenara ölü bir şekilde birakiyorum sonra omuzumdaki yara için hastaneye gidiyorum.kapi kapi tedavisi için uğraşıyorum. Ve uyaniyorum. Yorumlara baktigimda iyi bir ruya olmadigini gordum kulagimda tümor var vebtedavim ertelendi acaba bunami isarete allah hayirlara yorsunda çok etksiinde kaldim şimdiden teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,