RuyaTabirleri.com

Rüyada Böcek Yemek

Rüyada böcek yemek, görülen böceğe göre farklı yorumlanır. Koyu renkli ve kişinin bilmediği, daha önce görmediği bir böcek yeniyorsa, başa gelecek beklenmedik bir belaya ve hapis yatmayı gerektirecek bir olaya karışmaya delalet eder. Hamamböceği yiyen kişilerin iş ile ilgili sıkıntıları gündeme gelir. Tırtıl yediğini görmek ise tüm işlerin yavaşlayacağına ve kişinin tembelliği nedeni ile hiçbir işini bitiremeyip, kazanç elde edemeyeceğini, bu durumun aile birliğini de sarsacağını işaret eder. Arı veya kelebek yiyen kimseler ise, hayatlarını garanti altına alacakları bir paraya kavuşur veya yüklü miras nedeniyle beklenmedik şekilde zengin olurlar. Rüyada böcek yemek genellikle kötü gidecek evliliklere, boşanmalara veya hiç susmadan konuşan bir eşe sahip olmaya delalet eder. Genellikle kişinin özel yaşamı ile ilgili sorunlara tabir edilir.

Rüyada Böcek Öldürmek

Rüyasında böcek öldüren kişi gelecek için çok büyük sözler verir ancak sözlerini yerine getiremediği için mahcup olur. Böcek öldürmek gizli saklı işler yapmak anlamına geldiği gibi, kişiye düşmanlık eden ve her açıdan ona zarar veren insanlar olduğunu, rüya sahibinin bu konuda kendisini koruyacak davranışlar sergileyemediğini bildirir.

Rüyada Böcek Yakalamak

Evin içinde böcek yakaladığını gören kişinin evliliği olumsuz sonuçlanır. Kendisini ve ailesini üzecek davranışlar sergileyen, ağzından sürekli hakaret ve dedikodu çıkan, haram mala meyleden biri ile evlenileceğini ve mutsuz bir hayat sürdürüleceğini bildirir. Kişinin kısmetlerinin bir anda kapanıp, yalnız kalacağına da delalet eden rüya pek hayırlı yorumlanmaz.

Rüyada Böcek Yemenin Psikolojik Yorumu

Psikolojik olarak korkuları olan ve sürekli olarak bunları yenmeyi değil, düşünmemeyi tercih edeni, sorunlarını devamlı öteleyen ve geçiştirerek daha da büyük sorunlara sahip olan insanları sembolize eder. Rüyasında böcek yiyen kişiler geçmişlerinde büyük travmalar atlatan, bugünlerini olduğu kadar, geleceğe yönelik kararlarını da bu travmalara göre şekillendiren, güçsüz ve içedönük kişilerdir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Böcek Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Büşra (29 Ekim 2015 saat: 12:54)

    Rüyamda okuldayım 2 arkadaşımla beraber bizi bir yere götürüyorlar bize çekirge yutturuyorlar sonra benim boğazım gıdıklanıyor rahatsız olup çıkarmak istiyorum sonra adım atıyorum evdeyim çekmeceyi açıyorum çekmecemde 1 tane böcek var korkup çekmeceyi kapatıyorum tekrar adım atıyorum ve okuldayım wc ye gidiyorum aynanın önüne geçip elimi boğazıma sokuyorum ve çekirgeyi hem de büyük çekirgeyi ayakları hala haraket ederken çıkarıyorum lavabonun içine atıp kaçıyorum orda korkup uyandım

  2. MEHTAP (14 Ocak 2015 saat: 17:06)

    rüyamda eşimle yolculuk yaparken teröristler bizi yakalıyo bi tanesi bana laf atıyo eşim kavga ediyo onu alıyolar bian eltim orda oluyo biz beraber kayınpedere haber vermeye gidiyoz ilgilenmiyolar ben bianda yemyeşil bi arazide oluyorum önümde bir sürü ismini bilmediğim siyah büyük böcekler oluyor bi ses onları ye diyor tam ağzıma alıyodum uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,