RuyaTabirleri.com

Rüyada Bodrum Görmek

Rüyada bodrum görmek, rüya sahibinin kısmetinin kapalı olduğuna, başarılarının önünün tıkandığına ve kişinin çevresinin hayırsız kişilerle kuşatıldığına alamet eder. Kişinin üzerindeki ağırlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir ve hak yolunda hayır yapması durumunda ferahlık bulabileceği, hafifleyeceği, şanssızlığını üzerinden atmayı başaracağı şeklinde tabir edilir. Bu rüya bazen de tam tersi şekilde yorumlanır ve şifa olarak değerlendirilir.

Rüyada Bodrum Katı Görmek

Rüyada bodrum katı görmek, rüya sahibinin içinde olduğu manevi çöküntüye, yaşadığı mutsuzluğa, hayal kırıklıklarına, korkulara ve dertlere rivayet edilir ve kişinin kendini çok kötü hissettiği ile açıklanır.

Rüyada Bodrum Katına İnmek

Rüyada bodrum katına inmek ya da bodrum katında olmak, ruhsal anlamda dibe çökmeye, hayırsız olaylar yaşamaya, kötü kişilerle karşılaşmaya, kötü duygular ve tecrübeler yaşamaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Bodruma Girmek

Rüyada bodruma girmek, tatsız olaylar yaşamaya, kötü haberler almaya, içinden çıkılmaz durumlara düşmeye ve karasız kalmaya tabir edilir. Rüya sahibi doluya koysa almayacağı, boşa koysa dolmayacağı olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Karanlık Bodrum Görmek

Rüyada karanlık bodrum görmek, aksilikler yaşamaya, planların bozulmasına, işlerin rüya sahibinin düşündüğünün tam tersi şekilde ilerlemeye başlamasına işaret eder. Olumsuz olayların yaşanacağı ve kişinin zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada Zemin Kat Görmek

Rüyada zemin kat görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı tatsız bir durum karşısında kendini çok çaresiz hissedeceğine, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına ve yanında kimseleri bulamayacağına delalet eder.

Rüyada Zemin Katta Oturmak

Rüyada zemin katta oturmak, rüya sahibinin alçakgönüllü, iyi kalpli, paylaşımcı olması ve güzel hal hareketler takınması sayesinde çevresi tarafından çok değer gördüğüne ve önemsendiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bodrum Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Aslı (16 Aralık 2015 saat: 14:23)

  rüyamda sürekli eski evimizin bodrum katını karanlk katını görüyorum bi kaç dakka önce de aynı rüyayı gördüm eski evdeymisim ve birilerinden korkuyorum sığınmak için bodruma iniyorum ama bodrum çok karanlık sonra teyzemin kizlari ortaya çıkıyor her neyse bilmediğim bir evin balkonundan atlıyoruz ve eski oturduğumuz yerin aşağısında top oynuyoruz sonra sıkıldığımizi soyluyoruz kuzenimin biri eve çıkıyor diğeriyle karsida ki bakkala gidiyoruz.Oradan birşeyler ismarlayacami söylüyorum ama kuzenim bi sürü şey alıyor param yetmediği halde daha sonra kek almak istiyorum ama aradigimi bulamıyorum o sırada uyandım zaten.Lakin her rüyamda eski evi görüyorum ozlem duyduğumda soylenemez ama

 2. Ali altay (13 Aralık 2015 saat: 06:28)

  Merhaba. Çalıştığım otelin asansörleri çalışmadığı için merdivenleri kullandım ama hiç ışık yoktu. Telefonundan flaşi açmaya çalışıyorum telefon donuyordu zorla açtım ama sonra kapandı. En alt kata geldiğimde ilerlemek için flaşi acmaya çalışırken yerde birşeyin kimildadigini gördüm. Bir anda bana saldırdı ve beni oraya sokmadı. Kumru yada güvercin di. En tuhafi ise UYANDIĞIMDA onu kafamin ustunden geçip karşımda ki masaya konduğunu ve bana baktığını gördüm…

 3. esra (09 Mayıs 2015 saat: 16:50)

  Ben şimdi kendi okulumdayım yanimda arkadasim var sonra sevdigim erkegin arkadaslari sevdigin kisi zemin katta sende gitsene diye dalga deciyor guluyoe ben amaa gitmiyorum cunku uzerimize zombieler geliyor hemen lavaboya giriyoruz arkadasimla lavaboda butun arkadaslarimiz var sonra zombieler gelemesin diye kapiyi tutuyoruz ama acacak gibi oluyor o arada lavaboda kiz ogretmenimiz var o yardim ediyor kapiyi tutmaya ondan sonra gidiyorlar bizde arkadasimla mermer bir merdivenden cikarken sevdigim geliyor arkadasimla konusuyor ben kiskaniyorum sevdiigme kiziyorum oda guluyor sariliyor bana bende onun yanagindan opuyorum sonra zil caliyor sinifa giriyoruz sonra tenefus olunca sevdigim benim kiskandigimi anladigi icin o arkadasimin arkasindan haraket yapiyor kusuyorum zemin kata kaciyorum oda pesimden geliyor yaninda arkadaslari var onlar zemin katin tuvaletindedir diyo oraya giriyolar bn ama zemin katta sevdigimin arkdslari oturuyor bende oturuyorum arkadaslarindan birisi sana sevdign hakkinda bisey soliycem diyo mutsuz o nerede diyor bende beni bulmak icin lavaboya girdi gelir birazdan diyorum sevdigimde geliyor oda oturuyor ondan sonra arkadasi kahkaha atarak sevdigim hakkinda komik bisey anlatiyor sevdigimde guluyor bende guluyorum bunumu soyliycektin bende onemli bisey sandim diyorum zemin katta oluyor bunlar , bide gercek hayatta sevdigimle sevgiliydim yeni yeni ayrildim.

 4. sefa bilgen (13 Nisan 2015 saat: 11:34)

  sabah namazından sonra rüyaya yattım bana onun halini bildir rabbim diye.gördüğüm rüya karanlık bir bodrum katı eski kalaslarla yapılmış bana fare var diyorlar fakat fareyi görmüyorum,sadece adı geçiyor onu öldürmek için kalasların arsında çekiç var diyorlar,çekice benzeyen fakat çekiç gibi değil onu alıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,