RuyaTabirleri.com

Rüyada Bodrum Görmek

Rüyada bodrum görmek, rüya sahibinin kısmetinin kapalı olduğuna, başarılarının önünün tıkandığına ve kişinin çevresinin hayırsız kişilerle kuşatıldığına alamet eder. Kişinin üzerindeki ağırlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir ve hak yolunda hayır yapması durumunda ferahlık bulabileceği, hafifleyeceği, şanssızlığını üzerinden atmayı başaracağı şeklinde tabir edilir. Bu rüya bazen de tam tersi şekilde yorumlanır ve şifa olarak değerlendirilir.

Rüyada Bodrum Katı Görmek

Rüyada bodrum katı görmek, rüya sahibinin içinde olduğu manevi çöküntüye, yaşadığı mutsuzluğa, hayal kırıklıklarına, korkulara ve dertlere rivayet edilir ve kişinin kendini çok kötü hissettiği ile açıklanır.

Rüyada Bodrum Katına İnmek

Rüyada bodrum katına inmek ya da bodrum katında olmak, ruhsal anlamda dibe çökmeye, hayırsız olaylar yaşamaya, kötü kişilerle karşılaşmaya, kötü duygular ve tecrübeler yaşamaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Bodruma Girmek

Rüyada bodruma girmek, tatsız olaylar yaşamaya, kötü haberler almaya, içinden çıkılmaz durumlara düşmeye ve karasız kalmaya tabir edilir. Rüya sahibi doluya koysa almayacağı, boşa koysa dolmayacağı olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Karanlık Bodrum Görmek

Rüyada karanlık bodrum görmek, aksilikler yaşamaya, planların bozulmasına, işlerin rüya sahibinin düşündüğünün tam tersi şekilde ilerlemeye başlamasına işaret eder. Olumsuz olayların yaşanacağı ve kişinin zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada Zemin Kat Görmek

Rüyada zemin kat görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı tatsız bir durum karşısında kendini çok çaresiz hissedeceğine, uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına ve yanında kimseleri bulamayacağına delalet eder.

Rüyada Zemin Katta Oturmak

Rüyada zemin katta oturmak, rüya sahibinin alçakgönüllü, iyi kalpli, paylaşımcı olması ve güzel hal hareketler takınması sayesinde çevresi tarafından çok değer gördüğüne ve önemsendiğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!