RuyaTabirleri.com

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada boğa görmek güç ve kudret anlamına gelir. Yani rüyasında boğa gören kişi hem maddi hem de manevi olarak güçlü kişilerin yanında yer alır. Bir başka tabire göre rüyada boğa görmek kişinin gerek iş gerekse özel yaşantısında hep mutlu ve başarılı olacağına işaret ederken aynı zamanda maddi ve manevi olarak da güçlü olacağına delalet eder.

Rüyada kızgın boğa görmek hayra alamet değildir. İyi ve hayırlı olmayan gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder. Bir kişi rüyasında kızgın bir boğa görürse canını sıkacak kötü ya da belalı olaylar yaşayabilir. Ya da onu mutsuz ve huzursuz edecek sözler işitebilir veya kötü haberler alabilir. Rüyada boğa güreşi görmek de bir işin mutluluk verici şekilde sonuçlanması anlamına gelir.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı görmek iyi değildir, kişinin içine düşeceği zor durumlara işaret eder. Rüyasında boğa yılanı gören kişi bazı sıkıntılara düşecek ve kötü bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Boğa Kovalaması

Bir kişi rüyada bir boğanın kendisini kovaladığını görürse bazı sağlık sorunları yaşayacak demektir.

Rüyada Öküz Görmek

Rüyada öküz görmek oldukça hayırlıdır, kazancın artmasına, rüya sahibinin bolluk, bereket ve rahata kavuşmasına işaret eder.

Rüyada Öküz Eti Görmek

Rüyada öküz eti görmek, kişinin kazancının son kuruşuna kadar alın teri ile kazanılmış olduğu anlamına gelir.

Rüyada Öküz Eti Yemek

Rüyada öküz eti yemek hayırlı ve bol kazanç anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Öküz Almak

Rüyada öküz aldığını gören kişi Allah adına bir hayır işi yapacak demektir.

Rüyada Öküz Satmak

Rüyada öküz satan kişi sıkıntılı ve zor günler geçirecek, kazancı düşecek ve maddi zorluklar yaşayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boğa Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ahmet (21 Aralık 2013 saat: 14:30)

  Rüyamda baya bir arkadaş bi yeri bastık ve kavga ettik. ben bir çocuğu boynundan sıktım ve biz buraya konuşmaya geldik bize saldırdınız burası sizin yerinizse sizde benim elime düşeceksiniz dedim.
  çete başları bana dogru yürüdü ve ben tamam sakin oturuyorum kavga çıkartmayacağım söz diyerek diger arkadaşların yanına oturdum.
  Ardından hep beraber dışarıya çıktık ve bize çatanlardan birisi gitti birkaçıda bizi izledi.
  Yeşil bir alandaydık dümdüz ve ortasında bir (pikap veya box ringi) gibi bir yer vardı hepimiz bogadan oraya koştuk ve boga oraya saldırdı sürekli. teker teker öldürüyordu bizi.
  ben boğadan çok korkmuştum arkadaşların arkalarında duruyordum ve öldüklerinde kaçacak yer arıyordum bir ara birisi boganın bacagını yaraladı bıçak soktu ve herkes orada toplanmıştı.
  ben kaçtım boğa beni fark etti ve kaçmaya devam ettim bir araca bindim hızlıca kaçtım kaçarken meyve sebze pazarından geçtim 1 er 2 şer katlı eskimiş evler gördüm biraz daha gidince uzun kavak agaçları ile kaplı bir yoldan geçtim.
  ardından yol bozulmuştu ters yönden biraz gidip sonra kendi yönüme geçtim.
  yolda ortalarında kalkma vardı.
  sonra arabadan indik motora bindim motorla biraz gidip düşüyordum biraz gidip düşüyordum. en son trafige çıkıp biraz gittikten sonra yine o alana geldim,diger arkadaşlarımdan hala yaşayan var mı diye durakladım ve etrafa bakmaya başladım ki o anda yine bir boğa beni kovaladı aynı yerlerden yollardan tekrar geçtim en son bir havuza düştüm havuz dedigim 1 metre bile yok naylonla topraga su sızdırmasın diye örtülmüş çukur gibiydi.
  nefessiz kalma ölü taklidi yaptım belki gider diye ki boğa havuzdaki suyu içip beni gördü ve bana saldırdı,ama ölmedim.

  bu rüya neye çıkar açıklayabilir misiniz?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,