RuyaTabirleri.com

Rüyada Boğaz Görmek

Rüyada boğaz görmek, yaşamın kendisi ile açıklanır ve rüya sahibinin hayatta karşısına çıkacak tüm iyi ya da kötü olaylara tabir edilir. Bazen keyfe, bazen kedere, bazen kazanca, bazen zarara, bazen kazanımlara bazen de kayıplara yorulur. Bu rüya gülmenin de, ağlamanın da yaşamın kanunu olduğuna, rüya sahibinin iyi günler yaşayacağı gibi kötü günlerden geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Nefes Borusu Görmek

Rüyada nefes borusu görmek de boğaz görmekle aynı anlama gelir. Hayat yolunda yaşanacak cefalara ve sürülecek sefalara yorulur. Kâh mutlu ve sağlıklı olmaya, kâh mutsuz, hasta ve huzursuz olmaya tabir edilir.

Rüyada Boğaz Şişmesi

Rüyada boğaz şişmesi, rüya sahibinin işindeki bereketin ve verimin düşeceğine, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceğine delalet eder.

Rüyada Boğaz Sıkmak

Rüyada boğaz sıkmak, daha açık bir tabirle birinin boğazını sıkmak, bir kimsenin sinirine dokunacak laflar etmeye ya da hareketlerde bulunmaya alamet eder. Rüya sahibinin haddini aşarak, birinin fena halde canını sıkacağına yorulur.

Rüyada Boğazın Kesildiğini Görmek

Rüyada boğazın kesildiğini görmek, rüyayı gören kişinin tüm hayatı boyunca hayalini kurduğu, huzuru, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına işaret eder. Kişinin kötü günlerini atlatıp, esenliğe ve rahatlığa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Boğaz Ameliyatı Olmak

Bir kişinin rüyasında kendini boğaz ameliyatı olmuş şekilde görmesi, o kişinin konfor içinde olacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, keyfinin ve neşesinin yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada Nefes Almak

Rüyada nefes almak, kişinin çok düşünceli olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kafasının karışmasına neden olacak bazı olaylar yaşanacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: