RuyaTabirleri.com

Rüyada Boğazlanmak

Rüyada boğazlanmak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin kendisine uzanacak bir dost eli ya da hayır eli sayesinde hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine tabir edilir. Rüya sahibini iyi, güzel ve hayırlı günler bekliyor diye yorumlanır. Duaların ve dileklerin kabul olması sayesinde, kaderin ve şansın güleceğine rivayet edilir.

Rüyada Boğazlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin rahata ereceğine, ferahlayacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına, böylece sıkıntılarından, sorunlarından ve problemlerinden kurtulacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Boğazlanmış Hayvan Görmek

Rüyayı gören kişinin hatalı işler yapacağına bu nedenle maddi gücünü kaybedeceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına alamet eder. Rüya sahibinin elindeki bolluğun, bereketin ve zenginliğin kıymetini bilmeyerek yanlış yollara sapacağına ve kendi eliyle yeni kısmetlerine mani olacağına yorulur.

Rüyada Birinin Boğazlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde yaşanacak güzel gelişlere ve olumlu olaylara işaret eder. Hayatın kolaylaşmasına, işlerin hafiflemesine, kurulu bir düzene, sabit kazanca ve kesilmeyecek rızka tabir edilir.

Rüyada Çocuğunun Boğazladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin varsa evlatlarından yana hayır göreceğine, onların başarıları ile övüneceğine ve onlardan yana her zaman razı geleceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi henüz evlat sahibi değilse o halde vatana, millete hayırlı olacak evlatlar yetiştireceğine ve onlar tarafından her zaman saygı, sevgi görüp, el üstünde tutulacağına ve yüceltileceğine rivayet edilir.

Rüyada Boğazlamak

Rüyayı gören kişinin büyük ve önemli kararlar alacağına ve hayatında tertemiz bir sayfa açarak yepyeni bir hayatı yaşamaya başlayacağına yorulur. Bu değişimin bir gönül birlikteliğiyle gelebileceğini gösterdiği şeklinde kabul edilir ve mutlu bir başlangıca alamet ettiğine inanılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boğazlanmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Selin (11 Ekim 2014 saat: 08:30)

    Ben ruyamda sevgilimden ayriydim onda kalan bir kac esyami almak icin onlara gidiyordum o sirada erkek kardesim ve teyzem pesime takildi benimle beraber geldiler evlerinin orda bekliyorduk kapiyi caldik sevdigim cocugun annesi korkmaya basladi odaya kacti bn odaya girdim elini optum ve onu ikna etmeye basladim ikna oldu ve ayri oldugum cocuk ruyamda bana sarildi optu sonra beraber oturma odasina gittik teyzemle kardesim oturuyordu birden birsey oldu her onlara hakaret etmeye basladi o sirada teyzem oturdugu yerden kalkti ve birisine tokat atti bunu goren sevdigim cocugun abisi beni bogazladi beni sucladi sen getirdin diye ama sevdigim cocuk beni korumadi sonra abisi bogazimi birakti gulusmeye basladik beraber boyle oldu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,