RuyaTabirleri.com

Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada boğulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük kötülükler yapan ve sürekli günah işleyen birisi yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine rivayet eder.

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, gördüğü suya bağlı olarak iki, farklı şekilde tabir edilir. Rüyada görülen su eğer berrak bir su ise çok büyük, hayırlı ve kazançlı bir işe girileceğine, bu işten çok büyük kazançlar elde edileceğine ve çok mutlu olunacağına işaret eder. Eğer rüyada görülen su bulanık ise, kötü ve geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşılaşılacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada Boğulduğunu Hissetmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına ve üzerindeki bu sorunlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin, karşı karşıya kalacağı sıkıntılı ve güç bir durumdan ötürü çok zor zamanlar geçiren bir tanıdığına ya da akrabasına çok büyük yardımlarda bulunacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına tabir edilir.

Rüyada Boğulan Çocuğu Kurtarmak

İş hayatında çok zor zamanlar yaşayan rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan birinin vereceği büyük destek sayesinde sorunlarından kurtulacağına ve yaşadığı büyük üzüntülerin paylaşılması sayesinde tekrar mutlu bir kişi olacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boğulduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sevda Demirok (12 Aralık 2014 saat: 12:29)

    Merhaba,
    Gördüğüm rüya şöyle ki;
    Denizde salın üzerinde 5 yaşında ki yeğenimi kız kardeşim yalnız bırakıp hemen yanında sandalla duruyordu.Onlar gözden kayboldu.Sal devrilip yeğenimi kurtarmak için suya atladım ve büyük bir dalga kıyıya attı bizi.

  2. Mustafa koç (02 Aralık 2014 saat: 08:53)

    Mrb.rüyamda bi bebek denize düştü ve koşarak denize atlayıp zor da olsa çıkardım denizden çünkü denizde akıntı vardı sürüklüyordu. . Kıyıya ciktgmzda bebek kendine geldi ve gülümsedi. . Tesk ederm şimdiden. .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,