RuyaTabirleri.com

Rüyada Böğürtlen Görmek

Rüyada böğürtlen görmek, yenilik anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan olumlu ve güzel değişimi delalet eder. Yeni bir iş edinmek, yeni kişilerle tanışmak ve sağlam dostluklar edinmek, yeni yerler görmek, yeni mal varlığı edinmek anlamına gelir. Yeni heyecanlar ve sevinçler yaşamak şeklinde değerlendirilir. Rüyasında böğürtlen görmek, rüya sahibi için aşk hayatına da tabir edilir. Rüya sahibinin hayırlı bir kısmeti çıkacağına ve onunla mutlu bir birliktelikten sonra hayırlı bir evlilik yapacağına delalet eder. Bu evlilik sayesinde tüm hayatı olumlu yönde değişecek bekârken sahip olduğu tüm kötü alışkanlıklardan da arınacaktır.

Rüyada Böğürtlen Yemek

Hayır ve şifa anlamına gelir. Rüyada böğürtlen yediğini gören kişi işinde yöneticilerinin dikkatini çekecek kadar büyük projelerle başarı elde edecek ve makamı yükselecek demektir. Rüyada böğürtlen yemek, hayatın her anlamda iyileşme ve ilerleme göstereceği anlamına gelir. Mutluluk ve huzur demektir.

Rüyada Böğürtlen Toplamak

Rüya sahibinin ailesinde güzel ve sürpriz gelişmeler yaşanacağına, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin çevresi kendisine mutluluk verecek ve fayda getirecek kişilerle dolacaktır.

Rüyada Böğürtlen Ağacı Görmek

Rüyasında böğürtlen ağacı gören kişinin çok istediği bir işinin olumlu yönde gelişme göstereceğine ve rüya sahibini çok mutlu edeceğini delalet eder. Rüya sahibi bu iş sayesinde büyük bir motivasyon elde edecek ve yeni projeler geliştirmek için büyük bir hevese kapılacaktır.

Rüyada Böğürtlen Reçeli Görmek

Yeni kişilerle tanışmaya ve yeni ortamlara girmeye tabir edilir. Rüya sahibinin eğlenmek amacıyla girdiği ortamda bu kişilerden biriyle hayırlı olacak bir gönül ilişki yaşayacağına işaret eder. Bu birliktelik rüya sahibine o kadar büyük bir mutluluk getirecek ki dışardan bakan herkes mutluluğunu fark edecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,