RuyaTabirleri.com

Rüyada Bohça Görmek

Rüyada bohça görmek, sürpriz gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Güzele, iyiye ve hayırlı olana işaret eder. Rüya sahibinin monoton seyreden hayatına renk, heyecan ve canlılık geleceğine bu sayede hareketli günler geçireceğine, tatlı yorgunluklar yaşayacağına tabir edilir. Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre, rüyayı gören kişinin üst üste güzel olaylar yaşayarak tabir yerindeyse mutluluk sarhoşu olacağı anlamına gelir.

Keyif veren dostlar ve arkadaşlarla bir araya gelineceği şeklinde de değerlendirilir. Bohçanın niteliği de yorum için önemlidir, temiz ve güzel bohça daima iyi şekilde açıklanır, rüya sahibi için kısmet anlamına gelir. Bazen de şık bir hediye paketi olarak yorumlanır.

Rüyada Bohça Almak

Rüyada bohça aldığını gören kişi için murat alacağı söylenir. Rüya sahibinin en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına delalet eder. Doğru adımlar atılmasına ve mutluluğu yakalamaya yorulur.

Rüyada Bohça Hazırlamak

Rüyada bohça hazırlamak, plan ve projelerin hayata geçirilmesi için olanak elde etmeye ve rüya sahibinin dahiyane fikirlerini doğru platformlarda paylaşarak, ne kadar başarılı ve yaratıcı olduğunu ispat etmesine tabir edilir. İnsanlar, rüya sahibinin içindeki cevheri keşfedecek demektir.

Rüyada Bohça Taşımak

Rüyada bohça taşımak, rüya sahibinin hayatında önemli bir gelişme olacağına ve çok önemli bir davet ya da teklif alıp, görüşmeler yapmak için harekete geçeceğine işaret eder. Kişi, hiç aklında yokken bir kimse sayesinde kapılacağı hayalin peşinden gidecek ve onu gerçekleştirmeye çalışacaktır.

Rüyada Bohça Kaybetmek

Rüyada bohça kaybetmek şansızlık olarak yorumlanır. Rüya sahibinin, maddi ve manevi bazı değerleri yitireceği, duygusal bir boşluğa ve çöküntüye düşeceği anlamına gelir. Hayatın olumsuz yönde değişeceğine ve sorunların kendisini hissettirmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!