RuyaTabirleri.com

Rüyada Bok Temizlemek

Rüyada bok temizlemek, rüyayı gören kişinin şansının artacağına rivayet edilir. Başarının artması sayesinde kişinin ticaret hayatındaki çevresinde nam salacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına ve yaptığı işte tabiri caizse tek adam (kadın) olacağına işaret eder. İnanarak, hırsla, azimle ve istekle çalışmaya sonra da rahat, lüks ve güzel bir hayata sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Kaka Temizlemek

Rüyada kaka temizlemekle bok temizlemek aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin kendisine hayır, bereket, bol kazanç ve bol rızık getirecek işlere gireceğine, bu yolda karşısına çıkacak hiçbir engelin kendini yıldıramayacağına ve umutsuzluğa düşüremeyeceğine işaret eder. Hem makam hem de zenginlik olarak kabul edilir.

Rüyada Boku Temizlemek

Rüyayı gören kişinin herkesin gözünde çok iyi bir izlenim edineceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına rivayet edilir.

Rüyada Boklu Tuvalet Temizlemek

Bir kişi eğer rüyasına boklu bir tuvaleti temizlediğini görürse o kişi kendisine büyük kar getirecek yatırımlar yapacaktır diye yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin çok bereketli bir işin altına imzasını atması sayesinde hayatındaki verimin artacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Temizlemek

Rüya sahibinin geçim derdini tamamen ortadan kaldıracak, borçlarının kolaylıkla ödemesine olanak sağlayacak ve her istediğine dilediğince kavuşmasına vesile olacak fırsatlarla karşılaşacağına ve herkesin gelmek istediği noktalara geleceğine delalet eder.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet temizlemek ne yazık ki iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin inanarak attığı bir adımın sonunda istediği sonuca ulaşamayacağına, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına işaret eder. Kötü ve zor günler geçirmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bok Temizlemek İle İlgili Rüyalar;

 1. sinem (01 Ocak 2015 saat: 18:07)

  Ruyamda bagli oldugum bi tarikat seyhinin oglu beni gorumcemle beraber bi sinava sokuyodu sinav sıklariyla olan yazili bir sinavdi ben biraz sinavi yaptiktan sonra gorumceme veriyorum sen yap sinavi diye ve orda bir yer vardi insan pislikleriyle kirlenmis bir yer suyun icinde ben sinav kagidimi gorumceme verip orayi temizlemeye gidiyorum lutfen yorumlarmisiniz tesekkurler

 2. YILDIZ SARIBEK (10 Kasım 2014 saat: 06:51)

  Rüyamda kayınvalidem büyük ama cok hor kullanilmis bir ev aliyor yada kiraliyor neyse sonra bu ev baskasinin oluyor ve mavi kadife tulumlu bir bebek geliyor bebek arabasinda ben uyutabilirmiyim diyorum tabiki diyorlar sonra bebek arabada miziklaniyor kucagima aliyorum ve altini kirlettigini fark ettim lavaboya poposu muslugun altina gelicek sekilde koydum bebegi poposunu temizlemeye basliyorum ama çekiyorum pislik gelmiyor baliyorum oyuncaklar ve minik minik birsuru bir seyler cikiyor bebegin poposundan hepsini temizliyorum sonrada uyandim

 3. yasin turan (10 Temmuz 2014 saat: 09:51)

  Ruyamda ilk once cok afedersiniz hayvan barinaginin esiginde buyuk abdestimi yaptigimi goruyordum. Fakat ben yaparken babamin geldigini goruyordum kapinin arkasina geciyordum fakat tekrar bakinca pisligin sadece biraz izi kalmisti babam yaptigin abdesti niye temizlemiyorsun diyordu. Bu aksam da tuvaletin agiz kisminda pislik doluydu ben de onu kurekle alip el arabasinin icine koyuyordum . Boyle bi ruyayi ilkkez goruyorum .sizce bunun yorumu nedir..

 4. AYNUR GÜNEŞ (02 Temmuz 2014 saat: 10:51)

  rüyada sevgilimle ormanda yürüyoruz tanıdığın çocuğu 2 yaşlarında yolunu kaybetmiş bize sığınıyor sevgilimin çişi geliyor çömeliyor alanda yapmaya başlıyor popodan yarı çıkamayan kakasını yardımcı olup elimde eldivenle poposunu temizliyorum su olmamasına rağmen tertemiz oluyor sonra çocuğu eve götürüyoruz evde uzun masalarda yemek yeniyor çocuğun anası babasıda orda yemek yiyor seviniyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,