RuyaTabirleri.com

Rüyada Boks Görmek

Rüyada boks görmek, uzun sürecek ve zaman zaman kişinin yıpranmasına, fiziksel koşullarının zorlanması sonucunda hastalanmasına neden olacak mücadeleleri işaret eder. Kişinin hedeflerini doğru seçtiğini ancak bazı durumlarda yanlış kimselerle mücadele ettiğini bildirir. Boks görmek geleceğinden endişe eden kimselerin korkuları yüzünden doğru karar verme mekanizmalarında bozulmalar olabileceğini, çalışma koşullarını giderek ağırlaştırıp daha çok para kazanmak için sağlıklarını tehlikeye atacak şeyler yaptıklarını da alamet eder. Hayattan zevk alacak çok fazla nedeni olmasına rağmen rüya sahibinin bir türlü elindekilerle yetinip mutlu olmayı beceremediğine de yorumlanabilir.

Rüyada Boks Yaptığını Görmek

Düşmanlarla girişilecek bir savaşa, aile içinde çıkacak bir takım huzursuzluklar neticesinde boşanma kararı almaya ve bir anda işsiz kalmaya da alamettir. İş sahibi olanlar için çalışanlarına eziyete varacak denli sert davranışlarda bulunarak bir anda iş gücünün eksileceğine ve hataların fark edilmemesi halinde iş hayatının büyük bir riske gireceğine de yorumlanır. Mağlup olmamak adına yanlış kişilerle ve yanlış zamanda mücadele verildiğine, zihinsel olarak aşırı yorulan rüya sahibinin bu süreçte sağlık sorunları ile de baş etmek zorunda kalacağına tabir edilir. Boks yaptığını gören kişiler yanlış anlaşılmalar yüzünden kendilerini seven kişilere karşı soğuk davranır ve sonrasında o kimseleri kaybederler.

Rüyada Boks Maçı İzlemek

Elinden gelen şeyler olmasına rağmen sevdiklerinin sorunlarına mesafeli yaklaşan ve yardımcı olmayan rüya sahibinin bencil tutumuna işarettir. Büyük konuşmak ve böbürlenmek şeklinde de yorumlanan rüya kişinin haksız bir şöhrete sahip olacağını, başkasının hak ettiği bir mevkide görev alarak kendisinin de yanlışlara ortak olacağını alamet eder.

Rüyada Boks Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin ani parlamaları ve sinirliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşadığını ve öfke kontrolü konusunda yetersiz kalmasından dolayı mutlaka yardım alması anlamına gelir. Başkalarına zarar verecek kadar şiddet eğilimi gösteren kişinin kontrolsüz duygularından dolayı zorlandığını da sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!