RuyaTabirleri.com

Rüyada Boks Görmek

Rüyada boks görmek, uzun sürecek ve zaman zaman kişinin yıpranmasına, fiziksel koşullarının zorlanması sonucunda hastalanmasına neden olacak mücadeleleri işaret eder. Kişinin hedeflerini doğru seçtiğini ancak bazı durumlarda yanlış kimselerle mücadele ettiğini bildirir. Boks görmek geleceğinden endişe eden kimselerin korkuları yüzünden doğru karar verme mekanizmalarında bozulmalar olabileceğini, çalışma koşullarını giderek ağırlaştırıp daha çok para kazanmak için sağlıklarını tehlikeye atacak şeyler yaptıklarını da alamet eder. Hayattan zevk alacak çok fazla nedeni olmasına rağmen rüya sahibinin bir türlü elindekilerle yetinip mutlu olmayı beceremediğine de yorumlanabilir.

Rüyada Boks Yaptığını Görmek

Düşmanlarla girişilecek bir savaşa, aile içinde çıkacak bir takım huzursuzluklar neticesinde boşanma kararı almaya ve bir anda işsiz kalmaya da alamettir. İş sahibi olanlar için çalışanlarına eziyete varacak denli sert davranışlarda bulunarak bir anda iş gücünün eksileceğine ve hataların fark edilmemesi halinde iş hayatının büyük bir riske gireceğine de yorumlanır. Mağlup olmamak adına yanlış kişilerle ve yanlış zamanda mücadele verildiğine, zihinsel olarak aşırı yorulan rüya sahibinin bu süreçte sağlık sorunları ile de baş etmek zorunda kalacağına tabir edilir. Boks yaptığını gören kişiler yanlış anlaşılmalar yüzünden kendilerini seven kişilere karşı soğuk davranır ve sonrasında o kimseleri kaybederler.

Rüyada Boks Maçı İzlemek

Elinden gelen şeyler olmasına rağmen sevdiklerinin sorunlarına mesafeli yaklaşan ve yardımcı olmayan rüya sahibinin bencil tutumuna işarettir. Büyük konuşmak ve böbürlenmek şeklinde de yorumlanan rüya kişinin haksız bir şöhrete sahip olacağını, başkasının hak ettiği bir mevkide görev alarak kendisinin de yanlışlara ortak olacağını alamet eder.

Rüyada Boks Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin ani parlamaları ve sinirliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşadığını ve öfke kontrolü konusunda yetersiz kalmasından dolayı mutlaka yardım alması anlamına gelir. Başkalarına zarar verecek kadar şiddet eğilimi gösteren kişinin kontrolsüz duygularından dolayı zorlandığını da sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boks Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. berat (10 Kasım 2016 saat: 13:28)

    ben rüyamda bir siyah bir adamla kick boks yaptığımı ve cok sorlanmadığımı gördüm ikini rouanda bitien bir maçdı nakavtla kazandım bide galibyetimin 58 mağlubyetimin 8 olduğunu gördüm ben sonra yapacı rakibimi nakavt eder 56 nakavt etiğimi gördüm o zaman rüyada galibyetim 62 yükseldiğini mağlubyetimin 12 olduğunu gördüm yorumlarmızınız

  2. vasif (02 Ekim 2016 saat: 08:43)

    Ruyada futbol adiyla gidmisdim amma boks yapdiyim cikti halamin olu ve bir zamanlar futbool cuydum orda kii arkadaslarim da hem de futbool hocam da ordaydi boksa başladiq 1 ci kişiyi nakault etdiM diyer kisiyide sonra bize silah cekdiLeR ve ruyadaN kalkDim

  3. BÜŞRA (16 Haziran 2016 saat: 12:53)

    Selamımaleykum ben rüyamda çok ünlü bir boksör olan sinan şamil sam ile boks yaptim ve zorlanmadan onu yendim uzun bir ruyaydi arada arkadaşlarımı gördüm o gün sınav olduğunu falan başka şeylerde vardı ama aklımda kalan en temel şeyler bunlar yorumlar mısınız?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,