RuyaTabirleri.com

Rüyada Bokunu Görmek

Rüyada bokunu görmek, çirkin sözlere, yakışık almayacak hal ve hareketlere, yanlışlara, ayıplara ve hatalara işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının bir döneminde doğru yoldan saparak, kötü işlere gireceği ve daha önce hiç yapmadığı, kendisinden de beklenmeyecek olaylara karışacağı anlamına gelir. Hem iş hem de özel hayatta yapılacak hatalar nedeni ile insanları üzmeye, kırmaya, kendi değerini de kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Bokunu Yapmak

Rüyasında bokunu yaptığını gören kişi daha fazlasına ve daha iyisine sahip olmak için elinde avucunda ne varsa onu feda edecek demektir. Kar sağlama amacı ile var olanları gözden çıkarmaya rivayet edilir.

Rüyada Bokunu Yemek

Rüyayı gören kişinin kendisini diğer insanlardan farklı bulduğuna, olması gerekenden çok fazla sevdiğine ve değer verdiğine işaret eder. Herşeyin aşırısına kaçan bu nedenle de göze batan, bazen ayıplanan bazen de başka insanlara antipatik gibi görünen bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Bokunu Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin iyi ve hayırlı düşünceleri olduğuna, haksızlığa boyun eğmeyeceğine, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına ve makbul olan işler dışındaki hiçbir kötü işe bulaşmayacağına alamet eder.

Rüyada Bokunu Eline Almak

Rüyayı gören kişinin geçim derdinden kurtulmasına, elinin bollaşmasına, kazancının artmasına ve böylece mallarının da çoğalmasına vesile olacak girişimlerde bulunarak, kar elde edeceğine ve zengin olacağına yorulur.

Rüyada Bokun İçine Düşmek

Bu iyi bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin kendisini zor durumda bırakacak, adını kirletecek, itibarını zedeleyecek ve onu koltuğundan edecek işlere gireceğine, daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine tabir edilir. İyi niyetlerin karşılığında haksızlık görmeye ve iftiraya uğramaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,