RuyaTabirleri.com

Rüyada Bolluk Görmek

Rüyada bolluk görmek, bereketli, kısmetli bir yaşama ve isteklerin yerine gelmesiyle yaşanan mutluluğa işarettir. Alınan bir mülkün sağladığı gelir veya kira getirisi olan bir mal satın almaya yorumlanır. Borçsuz yaşamak, ödemelerde kolaylık bulmak ve maddi olanakların çoğalması demektir. Bolluk gören kişi uzun vadede maddi sıkıntılar çekmeden hayatını idame ettirir ve kimseye muhtaç olmaz. Zulüm görenlerin özgürlüklerine kavuşması, derdi olanların refaha ermeleri manasına geldiği gibi, manevi olarak yaşadıkları mutluluk ve iyi hayattan ötürü şükretmelerine, hem kendilerine, hem de sevdiklerine hayrı dokunacak işler yapmalarına alamettir. Çalışan kimseler için hak ettikleri imkanları elde etmelerine, maddi olarak ve itibar anlamında kendilerini tatmin edecek çalışma koşullarına sahip olmaları şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bolluk Bereket Görmek

Bolluk görmekle benzer bir rüyadır ve anlamı da rahata ermektir. İçinde bulunulan süreçte yaşanan sıkıntılar varsa, hepsinden zahmetsiz şekilde kurtulmaya ve esaretin sona ermesine delalet eder. Özellikle geçim sıkıntısı yüzünden sorun yaşayan kimselerin kendi çabaları ile rahata ereceklerine, verdikleri mücadelenin sonucunda yüz güldürücü gelişmeler yaşayacaklarına, fiziki rahatsızlıklarından tez zamanda kurtularak sağlıklı bir ömür geçireceklerine alamet eder. Aynı zamanda hane halkının da rahat bir hayat yaşamasına, kişiye yakın olan kimselerin de huzurlu ve mutlu bir hayat süreceklerine işarettir.

Rüyada Bolluk İçinde Sofra Görmek

Zengin bir kimse bolluk içinde bir sofada yemek yediğini görürse mal varlığına yenilerini ekler. Aynı zamanda varlıklı kişiler için hayatlarına şükretmeleri ve manevi yanlarını geliştirmeleri için bir uyarı olarak da görülmelidir. Borcu olan, maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren kişiler için kendilerine uzanacak bir yardım eli neticesinde hayatlarında pozitif yönde gelişmeler olacağını, sıkıntılarına kalıcı şekilde çözüm bulacaklarını bildirir.

Rüyada Bolluk Görmenin Psikolojik Yorumu

Rehavet duygusuna işaret eden rüya, özellikle belli bir hayat standardına sahip kimselerin bu imkanları kaybetmekten duydukları endişeye veya hayat düzenlerinin bozulmaması için aşırı detaycı yaşadıklarına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!