RuyaTabirleri.com

Rüyada Bölmek

Rüyada bölmek, bir yolun sonuna gelen rüya sahibinin önemli bir seçim yapmak zorunda kalacağına ve hayatının dönüm noktasında bulunduğuna tabir edilir. Oldukça önemli bir rüyadır ve miras konuları ile ilgili de kişinin hesapları dışında olayların vuku bulacağına, özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına alamettir. Bölünen şeye göre de yorumu değişen rüya, birden fazla gayrimenkule sahip olmak anlamına da geldiği gibi, kişinin maddi birikimini yeni bir yatırıma yönlendirerek daha kazançlı işler yapacağına da yorumlanır.

Rüyada Ekmek Bölmek

İslami açıdan kişinin bol sevap işleyen ve elinin açıklığı sayesinde zor durumda olan kimselere de yardım ettiğine işaret eder. Ekmek böldüğünü gören kişi kendi iş yerini açarak pek çok kişiyi bünyesinde istihdam eder. Ticarette başarı elde etmeye ve herkesin hakkını verip helal yollardan rızkını kazanmaya yorulan rüya, kişinin merhametli bir kalbe sahip olduğuna, iyi niyetli ve insanlara sürekli yardım eden biri olarak anıldığına tabir edilir.

Rüyada Arsa Bölmek

Arsa bölmek kişiye anne veya baba tarafından kalacak bir mirasın paylaşılacağına işarettir. Özellikle kişinin ebeveynleri hayattayken yapılacak bir miras bölme işlemine işaret eden rüya, geleceğin maddi anlamda garanti altına alınıp, kişinin çoluk çocuğunun da hayatlarını rahat bir şekilde geçireceklerine yorumlanır. Arsa böldüğünü gören kişi bekar ise, maddi açıdan kendisinden zayıf bir kimse ile dünya evine girer ve evliliğinde sıkıntılar yaşar.

Rüyada Bölmenin Psikolojik Yorumu

Kararsızlık yaşamak anlamına gelir ve bölmek aynı zamanda kişini düş gücünün zaman zaman gerçek hayattan kopmasına neden olduğuna, olaylara akılcı taraflarından bakamadığı için her sorunda ciddi bir panik yaşadığına işaret eder. Bu rüya geçmişinde kişiye zarar veren olayları hayatından çıkarmak istemesiyle de açıklanabilir ve yeni, temiz bir sayfa açarak, güzel bir hayata başlama isteğinin de rüyalarda ortaya çıkmış halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!