RuyaTabirleri.com

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyada boncuk görmek, güzel ve sevindirici olaylar yaşamaya, mutluluk verici haberler almaya ve rüya sahibinin tüm hayatını olumlu yönde değiştirecek teklifler almasına işaret eder. Rüyasında boncuk gören kişi, sevdiği kişiden karşılık görür ve sağlıklı bir evliliğin sağlam temellerini atarak ciddi bir ilişkiye başlar. Aynı zamanda rüya sahibinin hayata bağlılığına ve taşıdığı yaşam sevincine yorulur. Rüyada boncuk görmek genel olarak iyiye ve güzele delalet ederken nadiren de olsa rüyanın niteliğine bağlı olarak dedikodu ve tatsız olaylar yaşamak şeklinde ifade edilebilir. Rüyada boncuk görmek bazen, rüya sahibi için can sıkıcı şeylerle karşılaşmaya, aksiliklerin üst üste gelmesine ve mutsuzluğa yorulur. Ayrıca rüya sahibinin dost sandığı gizli düşmanları olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Boncuk Toplamak

Rüya sahibi için çok zahmetli ve çileli bir iş yaptıktan sonra onun karşılığında gereken kazancı ede etmek anlamına gelir. Yani rüya sahibi çok zor ve emek isteyen bir işin karşılığını hak ettiği şekilde alacak demektir.

Rüyada Boncuk Dizmek

Rüyada boncuk dizmek, rüya sahibinin duaları ve gönlünden geçenler olarak tabir edilir. Rüyasında boncuk dizdiğini gören kişinin gelecekle ilgili pek çok hedefinin ve gerçekleştirmeyi istediği hayır işlerinin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Boncuk İşlemek

Bu rüya evin hanımı ile özdeşleştirilir. Rüyada boncuk işlemek temiz, dürüst, çalışkan, eşine ve ailesine bağlı, cefakar ve özverili aynı zamanda zor günlerde bile eşine destek olmasını bilen bir kadın anlamına gelir.

Rüyada Boncuk Yutmak

Hayırlı bir rüyadır, mutluluk ve esenlik anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin hafiflemesine ve yükünün azalmasına işaret eder. Rüyada boncuk yuttuğunu gören kişinin rüyası, işlerinin artması sayesinde maddi zararını kapatıp kara geçmesine ve omuzlarından büyük bir yükün kalkmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boncuk Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. halil yavuz (24 Aralık 2015 saat: 13:34)

  rüyamda bi yerde balık tutuyordum yakalayamıordumm bi bayan yanıma geldi onunla beraber oltaya boncuk takıp balık tuttuk güzel bi balıktı sonra baktım arkamdaki dere kenarında yangın çıktı bi yere baktım kül olmuştu diğer yer daha sağlamdı suya atlayıp elle su atarak yabgını söndürdüm fakat burasıda kül olmuş gibiydi sadece ağaç kökleri kalmıştı bu rüya iyi mi kötü mü anlam veremedim

 2. çiğdem ö. (23 Kasım 2015 saat: 00:08)

  Rüyamda başımın yarı kel olduğunu ve o kel kısımların şişmiş olduğunu gördüm. Parmaklarımla kafamı kazıtırken küçük bir boncuk elime geldi rengini tam hatırlamıyorum ama koyu bi maviydi. Veo boncuk önceden benimmiş. Aaaa bu benim boncuğumdu buldum dedim. Ne anlama geliyor bu

 3. Eda (11 Eylül 2015 saat: 13:37)

  ruyamda dişlerimi fırçalıyorum
  Macunu sıkıp dişlerimi fırcalamaya başalayınca ağzım boncuk doluyor hem tukurmeye hem fırçalamaya devam ediyorum . Tanımadıgım buyuk bir evin banyosundayım. Tukursemde boncuklardan kurtulamıyorum .
  Kendi kendimede çocuklar içinmi yapılmış bu macun diyorum . Garip bir ruyaydı etkılendim .

 4. Arfa (06 Temmuz 2015 saat: 00:42)

  Rüyayı gorumcem gördü… Ölmüs annesi görmüş ve anne si gelinine boncuk veriyor guzelmis rüyayı gören kisi. Yani görümcem annesinden boncugu istemiş. Annesi. De olmaz seninki baska sefere demis. Bu gelinimin oldun demis Bunun anlamı nedir ki

 5. ömer tosun (09 Haziran 2015 saat: 10:08)

  Rüyamda ölmüş olan teyzemin evime geldiğini gördüm çok mutluydu guluyodu yüzü bi anda yemek yapmaya başladıbi yandan konuşuyor ama konuştuklarını hatirlamiyorum ben elinde salatalik dogruyodu sonra bana bi ipte dizili olan yeşil renkte (tas gibiydi) boncuk vardi o ipi kendisi kopardı büyük bi kaba koydu “bunların hepsi senin “dedi

 6. esra (25 Şubat 2015 saat: 08:40)

  rüyamda kaya gibi taşların oyuklarından boncukları eteğime rengarenk dolduruyorum özellikle kırmızı ve mavinin çok iyi olduğunu söylüyor birisi bana boncuklar kucağımdayken tezgahları dolaşıyorum baş örtüsü beğeniyorum çok uygun bir fiyat çok hayret ettim sonra yeşillikleri görüyorum manav tezgahında çok pahallı diyorum rahat ferahtım gönlümce dolaştım..

 7. Neslihan (25 Şubat 2015 saat: 06:35)

  rüyada ilk başta bir boncukçu dükkanına giriyorum, çeşit çeşit boncuklar var böyle hepsi çok güzeller. Boncuk almıyordum galiba tam net hatırlamıyorum. Daha sonra dükkandan çıkıyoruz yanımda yakın arkadaşım var. İki gündür rüyamda bir erkekle öpüşüyorum hep, ama bu erkekleri tanımıyorum yani gerçek hayatta hiç tanımadığım insanlar, sonra mutfaktayım böyle, benim bir balığım var, onun suyunu değiştiriyomuşum. Derken balık lavabonun içine düşüyor ve telaşşanıyorum balığım öldü diye ama sonra bir de bakıyorum ki, balık orda ve tekrardan kavanozuna alıyorum ama aldığım gibi balık kocaman bir balık oluyo. Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim.

 8. zeynep (22 Aralık 2014 saat: 15:27)

  Rüyamda elimde dizili iki boncukla bir kapının önüne gidiyorum. Elimdekiler benim bozncuklarim biri beyaz digerinin rengini hatirlamiyorum. Gittigim kapinin onunde de boncuklar var duvarin arasina saklanmis ve o bincuklar da bana aitmis ama o evde unutmusum. Boncuklari alirken karsidan bir kadin geliyor benim olan boncuklari da aliyor benden inanmıyor benim olduguna once evin sahibine sormam lazim diyor. Bu ne anlama geliyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,