RuyaTabirleri.com

Rüyada Bone Görmek

Rüyada bone görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi bir kadın ise, çok temiz bir kalbe sahip olduğuna, büyük ve sevgi dolu bir kalbinin bulunduğuna ve yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştığına işaret eder. Eğer rüyada bone gören kişi bir erkekse yakın bir zaman içinde hayatında yaşayacağı bazı olaylar sayesinde çok güzel şeyler yaşayacağına ve hayatı içinde çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Bone Almak 

Rüyayı gören kişinin, eline geçen fırsatları doğru ve başarılı bir şekilde değerlendireceğine, bu sayede kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, etrafındaki insanlara da yararı dokunacak çalışmalara imza atacağına ve huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Bone Takmak 

Uzun zamandan beri yaptığı işlerde hayal ettiği şeylere ulaşamayan rüya sahibinin, çok hayırlı ve güzel çalışmalar ortaya koyarak insanların dikkatini çekeceğine, bu sayede çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine ve umutsuzluğunun tamamen ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Bone Bağlamak 

Rüyayı gören kişinin, iyi bir şekilde giden işlerinin yakın bir zaman içinde yaşanacak kötü bir olay yüzünden sekteye uğrayacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Bone Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!