RuyaTabirleri.com

Rüyada Borç Görmek

Rüyada borç görmek, iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin huzurunun ve mutluluğunun bozulacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Borç Ödemek

Rüyada borç ödemek hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin, iyiliklerle ve güzelliklerle karşılaşacağına tabir edilir. Kişi, uzun zamandır içine düştüğü bunalımı yavaş yavaş atlatmayı başaracak, yeninden insan içine çıkacak ve eğlenceli ortamlara girerek ağır da olsa keyfine yeninden kavuşacak demektir.

Rüyada Borç Para Vermek

Rüyasında borç para verdiğini gören kişinin, elinin darlığa düşeceğine, çok sıkıntılı günler yaşayacağına ve tam da en umutsuz ve en üzgün olduğu zamanda karşısına kendisini anlayacak ve şefkatle kendisine sarılacak bir kişi çıkacağına ve onunla sıcak bir yakınlaşma yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Borçlu Olmak

Rüyada borçlu olmak, rüya sahibinin gergin günler geçireceğine, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına tabir edilir. Kişi, meşakkate, zahmete ve çileye düşecek, sanki ömrünün sonuna kadar bu durumdan kurtulamayacakmış gibi hissedecektir diye yorumlanır.

Rüyada Borç Almak

Rüyada borç almak, iyilik ve hayır bulmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin durgun olan işlerinin açılacağına, borçlarının biteceğine, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine bu sayede de kafasının ve gönlünün de rahata edeceğine delalet eder.

Rüyada Borç Para İstenmesi

Rüyada borç para istenmesi, kişinin maddi dünyasının kötü ama duygusal dünyasının iyi olacağına tabir edilir. Parasız, işsiz ve rızıksız olmaya fakat huzurun ve mutluluğun yerinde kalmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!