RuyaTabirleri.com

Rüyada Borç Ödemek

Rüyada borç ödemek, çok hayırlıdır, hidayete ermeye, hakkın lütuflarıyla karşılaşmaya, zekâtını vermeye, hayırlı bir kul olmaya delalet eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu zor koşullardan ya da hastalıktan ilelebet kurtulacağına işaret eder. Kişi, iyi ameller peşindedir ve Allah kendisinehayır işlerini yapma mutluluğunu nasip edecektir. Hayallerin ve isteklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Feraha ve esenliğe ermeye, borçlardan ve kederlerden kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Borç Ödediğini Görmek

Rüyada borç ödediğini gören kişi kurtuluşa erer, tövbesi kabul olur ve Allah katında tüm günahları silinir diye yorumlanır. Maddi ve manevi anlamda güç ve kudret sahibi olmaya, sağlığa, mutluluğa ve zenginliğe kavuşmayı delalet eder.

Rüyada Borçlu Olduğunu Görmek

Rüyada borçlu olduğunu gören kişinin başına bazı belalı ve kötü olaylar gelecek demektir. Uğursuzluk olarak kabul edilir, rüya sahibinin çok şanssız ve kısmetsiz bir döneme gireceğine, işlerinin bozulacağına, kazancının da azalacağına tabir edilir. Kişi geçim sıkıntısına girecek demektir.

Rüyada Bankaya Borç Ödemek

Rüyada bankaya olan borcunu ödediğini gören kişi çektiği zahmetten, çileden ve hastalıktan kurtulacaktır diye değerlendirilir. Rüya sahibinin özellikle de kazançtan yana kısmeti açılacak, arka arkaya güzel işler gelecek ve hayırlı gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Borç Vermek

Rüyada borç para verdiğini gören kişinin, gerçek hayatta o kişiden haz etmediğine, elinden gelse o kişiyi bir kaşık suda boğabileceğine işaret eder. Eğer rüyada borç verilen kişi tanıdık değilse o halde rüya sahibinin düşmanca duygular beslediği bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Kâğıt Para Görmek

Rüyada kâğıt para görmek, rüya sahibinin emeğinin karşılığını alması, maddi fayda görmesi ve elinin bolluğa kavuşması anlamına gelir. Bolluk, bereket, rızık, nimet ve bunların her geçen gün daha çok artacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Borç Ödemek İle İlgili Rüyalar;

  1. mine kibar (23 Mayıs 2014 saat: 07:01)

    rüyamda bir adam bana laf atıyor.Bende gidip ona hesap soruyorum.Yabancı adam bana sınav ücretimi ödemediğim

    söylüyor.Benimde üzerimde para yok.Yakın bir arkadaşımdan bozuk para istiyorum.O da bana kağıt para
    veriyor.Bende borcumu ödüyorum.5 Lira arkadaşıma eve gidince ödeyeceğim diyorum.Yani aldığım borcun karşılığı var.Hemen ödeyeceğim.Ama o esnada uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,