RuyaTabirleri.com

Rüyada Borç Para Vermek

Rüyada borç para görmek, kişinin insanlara yardım etmesine ve yakın zamanda önüne çıkacak yardıma muhtaç bir kimsenin müşkülünü giderip böylece Allah katında güzel bir dereceye ulaşmasına işaret eder. Bu rüya gören kişinin çektiği sıkıntı ve üzüntülerin biteceğine ve en kısa sürede rahatlayıp, ferahlayacağına yorumlanır. Rüyada fakir bir kimseye borç para veren kimse, hayatı boyunca yoksulluk yüzü görmez ve daima rahat, güzel, zengin bir yaşam sürer. Rüyada verdiği borç parayı geri istemek, doğru yola eriştikten sonra yoldan çıkmaya ve günah işlemeye, önceden verdiği bir sözü tutmamaya veya kişinin kendi fıtratına aykırı davranmasına işarettir. Rüyada ölmüş bir kişiye borç para vermek para harcamanın ve elinizdeki malı boş işlerde kullanmanın habercisidir.

Rüyada Borç Almak

Rüyada borç alan kişinin arkasından bazı söylentiler çıkar ve bu rüya yapılacak dedikodulara işarettir. Rüyasında borç alan kişinin mahkeme işi olur ve yakında mahkemede ifade vermek zorunda kalır. Herhangi birisinden rüyada borç istemek ama alamamak, mahkeme ile alakalı bir işinizin sizin lehinize sonuçlanmasına ve uzun süredir beklediğiniz müjdeli haberi almaya delalet eder. Rüyada borç almak bazen de zarar etmeye, istediğiniz sonuçlara ulaşamamaya ve kişinin mali anlamda birtakım sıkıntılar yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Borç Yapmak

Rüyasında herhangi birisine borç yapan kişi, gerçek hayatında da borca girer ve harcama yapar. Bu rüya çok yakın bir zamanda alacağınız bazı eşyalar nedeniyle sizden çıkacak yüklü miktarda paraya veya kişinin elindeki malı kaybetmesine işarettir.

Rüyada Borç Para Vermenin Psikolojik Tabiri

Rüyada borç para veren kimse, insanlara yardım etmeyi seven ve çevresindeki kişileri gözeten, onların ihtiyaçlarını gideren oldukça iyi ve yardımsever bir karaktere sahiptir. Bazen de bu rüya gören kişinin maddi problemlerinin dışa vurumudur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Borç Para Vermek İle İlgili Rüyalar;

 1. jane (03 Mart 2016 saat: 03:29)

  Merhaba,
  Bu Bayan Jane Alison, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı herkes için bir mali fırsat açmak vardır kamuoyunu bilgilendirmektir. Biz açık ve anlaşılır terimler ve durumu bir altında bireyler, firmalar ve şirketler için% 2 faiz oranıyla kredi veriyoruz. e-posta ile bugün bize ulaşın: (saintloanss@ gmail.com)

 2. Murat (13 Şubat 2016 saat: 10:09)

  Eski sevgilim ile rüyamda dereden yılan topluyor ve kovaların içine dolduruyorduk.. Sonra bir gece bizde uyuduktan sonra ertesi gün sabah ona borç para verdim ve yola koyulduk sonrada bana gözlüğün yakışmadığını söyledi bende yenisini al dedim ve denize fırlattım sonra denizin kenarında bir nehir gibi parçası vardı onun üzerinden atladım… Bir arkadaşımdan yılanları taşımak için araba istedim oda getirdi ve uyandım

 3. Hale (24 Haziran 2015 saat: 00:49)

  Rüyamda ilk olarak cok güzel bir magazadaydim tisortler vs vardi cok hos ve ucuzdu keyifli bi sekilde alışveriş yapıyordum sonra üst kata çıktım sevgilim de orda arkadaşıyla konusuyordu birine borç para vermiş ama benden gizliyolar usteleyip öğrendim borç aldığını naptin sen çocuk utandigi için gizlemistik dedi kendimi suçlu hissetmiştim çocuk agliyordu

 4. Kurtuluş (05 Mayıs 2015 saat: 08:30)

  Rüyamda önce bir arkadaşıma borç para verdim bir süre sonra verdiğim parayı geri verdi bana ancak ben istemedim verirkende kalsın dedim yinede arkadaş verdi bana sonrada bir yol gibi bir yerde yürürken yerde adım başı kâğıt para vardı ve hepaini tektek topladım…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,