RuyaTabirleri.com

Rüyada Bordo Elbise Görmek

Rüyada bordo elbise görmek, kişilik yapısı ve davranışları ile insanları kolayca etkileyen ve girdiği her ortamda bakışları üzerine çeken kimselerin beğenilen, takdir edilen biri olarak yaşayacağına yorumlanır. Güzelliğin, ilgi çekici davranışların ifadesi olan rüya genellikle iş yaşamında sözü geçen, itibarlı biri olmaya alamettir. Bekar bir kadın bordo elbise giyerse çok sayıda talibi olur ve yapacağı evlilikte eşi tarafından daima saygı, sevgi görür. Ailede sözü geçmek, alınan kararlarda söz sahibi olmak, insanları kolayca etkilemek manasındadır. Kişinin hem manevi yönlerinin ağır basması, hem de maddi anlamda rahat yaşaması demektir. Hamile bir kadının bordo elbise görmesi çocuğunun inatçı, tuttuğunu koparan, çalışkan biri olacağına alamet eder.

Rüyada Eskimiş Bordo Elbise Görmek

Eskimiş, yırtık bordo elbise görmek bir sevincin yarım kalmasına veya yolunda giden bir işte nazara uğramak neticesinde hayal kırıklığı yaşamaya alamettir. Eskimiş bordo elbise giymek ise kişinin arkasından konuşan kimselerin varlığına yorumlanırken özellikle iş alanında sahip olunan mevkide gözü olan kimselere işaret eder. Eski itibarını korumakta zorluk çeken veya sahip olunan gücün kaybedilmesi sonucunda yaşanan üzüntünün işaretidir.

Rüyada Bordo Elbise Giymek

Yeni bordo elbise giymek bir kadın için şerefli, namuslu, herkesin takdir edeceği güzel bir hayat yaşayacağına, eski bordo elbise giymek ise dedikodulara neden olacak bir hayat sürdürüldüğüne işarettir. Yaşlı bir kadın bordo elbise giyerse birden fazla torunu olur ve uzun bir hayat sürer. Yırtık bordo elbise giymek hata yapmak, maddi kayıplar vermek ve itibar kaybına uğramak demektir. Bekar kadınlar için uzun kollu, uzun etekli bordo elbise giymek zengin bir eşe, ömür boyu sürecek sevgi dolu bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada Bordo Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarının sözüne göre yaşamayı sevmeyen, her zaman kendi kararlarını alan, inatçı ve hırslı insanları simgeler. Özellikle başarıya odaklanmış ve kendisini geliştirmeyi seven kimselerin güçlü kişilik yapılarına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!