RuyaTabirleri.com

Rüyada Börek Görmek

Rüyada börek görmek hem güzel şeylere hem de can sıkıcı olaylar olmasına işaret eder. Rüya sahibinin şansının yaver gideceği, dileklerinin gerçekleşeceği, bahtının çok parlak olacağı bir dönem yaklaşıyor demektir. Rüya sahibi eğer bu parlak dönemi iyi değerlendirebilirse maddi anlamda doyurucu oranda kar elde edecek, manevi anlamda da büyük bir sükûnet ve huzur içinde olacaktır.

Rüyada börek görmek rüya sahibinin moralini bozarak, motivasyonunun düşmesine neden olacak olan bazı tatsızlıkların da yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibi haksızlığa ya da iftiraya uğrayabilir, çevresindekilerin gazabına gelebilir. Rüya sahibinin çevresindeki kötü insanlara, niyetlerini gerçekleştirebilmeleri için gün doğacaktır.

Rüyada Börek Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin işi olarak tabir edilir. Rüyasında börek yaptığını gören kişi ekmeğinin peşinde olan, ailesini geçindirmenin derdine düşmüş, bu nedenle de gece, gündüz demeden didinip duran kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Börek Satın Almak

Getirisi oldukça iyi olan bir işe soyunmak ve sonunda da başarı elde etmek olarak tabir edilir. Rüya sahibi, kolları sıvadığı bir işten, tahmininden de büyük bir kar marjı elde edecek ve bu işten kendisi için hayırlı bir sermaye alacak demektir.

Rüyada Börek Vermek

Rüya sahibinin birine borç vererek ya da gönlünden gelerek yardım etmesi anlamına gelir. Rüyasında börek verdiğini ya da birine börek ikram ettiğini gören, o kişiye kendisine ait maldan ya da paradan verecektir.

Rüyada Börek Yemek

Yeni rızık kapılarının açılmasına ve para kazanmak için fırsatların çoğalmasına delalet eder. Rüya sahibi biriyle ortaklık yaparak büyük bir iş kurabilir, bundan da memnun olacağı şekilde kazanç elde edebilir.

Rüyada Börek Kesmek

Rüya sahibinin bol gönüllü ve cömert olduğuna bu nedenle de yardım elinin her zaman açık olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!