RuyaTabirleri.com

Rüyada Bornoz Giymek

Rüyada bornoz giymek, genellikle ruhen kirlerden temizlenmeye ve arınmaya, kişinin hatalarından dönmesine işarettir. Bu tabir banyo sonrası giyilen bornoz ile ilgilidir. Eğer banyo yapmadan bornoz giydiğinizi görmüşseniz, ne kadar isteseniz de kendinizi kötülüklerden ve hatalardan alıkoyamazsınız. Bu rüya güzel ve halis niyete karşılık, zararlı arkadaşlar yüzünden istediğiniz gibi bir hayat süremeyeceğinize ve günahlardan arınamayacağınıza delalet eder. Rüyada bornoza sarınmak, kişinin eline geçecek bir menfaat veya kendisine yardım edecek bir kişi anlamına gelmektedir. Rüyada beyaz bornoz giyen kişi, maneviyata yönelerek günahlarına tövbe eder ve dünyevi zevklerin peşinde koşmaktan vazgeçerek nefsin terbiye eder.

Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada görülen bornoz, kişinin ahlakı ve terbiyesidir. Beyaz bornoz güzel ahlak ve iyi huy anlamına gelirken, siyah bornoz ise, günahlara ve kötü karaktere yorumlanır. Rüyada bornozunu yıkayan kişi, yanlış davranışlarda bulunduktan sonra hatalarını anlayarak eski kötü alışkanlıklarını terk eder. Rüyada bornozla kurulanmak, ruhen arınmak ve kötülüklerden vazgeçmektir. Bornozu askıda görmek yakın zamanda başınıza gelecek bir hadiseye yorumlanırken, askıdan alıp giyinmek ise uzun süredir beklediğiniz haberi almaya işaret eder.

Rüyada Bornoz Satın Almak

Rüyada bornoz satın alan kişi hayatında bazı değişiklikler yapar. Bu değişiklikler ya yeni bir eve taşınma veya yeni eşyalar satın almadır. Bornoz satın almak bazen de Hac veya Umre için hazırlık yapmaya, mal edinmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada bornoz satan kişi yakında hayatınızda önemli değişiklikler yapacak ve size olumlu katkı yapacak kimse anlamına gelir.

Rüyada Bornoz Giymenin Psikolojik Tabiri

Rüyada bornoz giydiğini gören kişi, iç huzuruna ve manevi mutluluğa ihtiyaç duyan, titiz bir karaktere sahip, aynı zamanda hayatında köklü değişiklikler yapmak için karar almak üzere olan bir kimsedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bornoz Giymek İle İlgili Rüyalar;

  1. Sevcan (30 Ağustos 2016 saat: 12:47)

    Rüyamda evimin bahçesinde dus alıyordum üzerinde bir bornoz vardı hemen arkamda bir masada bir adam oturyordu ama benim orada yikanmam garip bir durum değilmiş gibi gayet normal bir hal ve tavır içindeydik.Adam arkada olduğu için bornozla yikaniyordum her taraf kopuk içindeydi.Yikandiktan sonra elinde hortum yerleri yikadim.Basimi kaldırdım ve kocaman salkım salkım uzumler gördüm.Güneşten sapsarı olmuş devasa uzum salkimlari garip bir ruyaydi yorumlarsaniz sevinirim.

  2. SABİRE KADIOĞLU (06 Ekim 2015 saat: 11:01)

    Rüyamda birdenbire kendimi sokakta gece bornozla dolaşırken buluyorum,kendime giyecek bir kıyafet ve yer arıyorum.insanların iplerindeki çamaşırlardan çiçekli bir eşofman altı çalıyorum ve giyebileceğim bir yer arıyorum ama sabah oluyor insanlar dolaşmaya başlıyor ve ben giyemiyorum.

  3. sultan (29 Eylül 2015 saat: 15:33)

    ruyamda bornozluydum birinijn evindeydim guya o kisi benim sevdigimmi baska birisiyle betabermis ben bunu goruyorum onlqri izliyorum izledigimi anlamasinlar diye hemen yan odaya geciyorum oda benim arkamdan geliyo benim ustumde beyaz bornoz var onun ustunde mavi bornoz var beni gidiklamaya basladi bende gulmeye basladim uyandigimda hala guluyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,