RuyaTabirleri.com

Rüyada Bornoz Görmek

Rüyada bornoz görmek birçok rüya yorumcusu tarafından genel anlamı düşünüldüğü zaman olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Rüyada görülen bornoz genel olarak etrafınızda size yakın olacak ve size her anlamda destek olacak vefalı bir arkadaşa işarettir. Aynı zamanda devlet ile ilgili olan işlerde çalışarak tüm hayatınızı bir şekilde garanti altına alacağınız söylenmektedir.

Rüyada Bornoz Giydiğini Görmek

Rüyada bornoz giyen bir kişinin yakın zaman içerisinde hayatında ya da iş alanında çeşitli sorumlulukların altına gireceği anlamına gelmektedir. Bu sorumlulukların boyutu ne kadar büyük olursa olsun genel olarak kişinin tüm bu işlerin altından başarılı bir şekilde kalkacağı söylenmektedir.

Rüyada Bornoz Sattığını Görmek

Bir kişi rüyasında bornoz sattığını görürse bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Çünkü kişinin hayatında önüne gelen bazı önemli iş fırsatlarını bilinçsiz bir şekilde kaçırdığı ve bu durumda oldukça zor zamanlar yaşadığı söylenmektedir. Rüyasında bornoz satan bir kişinin genel olarak iş hayatında da bazı sorunlar yaşayacağı ifade edilmektedir.

Rüyada Bornozla Kurulandığını Görmek

Bir kişi rüyasında bornoza sarınarak banyodan çıktığını ve bornoz sayesinde kurulandığını görürse bu rüya oldukça hayırlı bir rüyadır. Çünkü genel olarak kişinin hayatı boyunca yapmış olduğu günahlardan çeşitli sebeplerden dolayı arındığını ve bundan sonra bir bebek kadar günahsız ve kötülüklerden arınmış olduğu söylenir.

Rüyada Eski ve Kirli Bir Bornoz Görmek

Bir kişi rüyasında kurulanmak için aldığı bornozun eski ve aynı zamanda kirlenmiş olduğunu görmesi çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bu durumda kişinin genel olarak yakın zaman içerisinde iş hayatı hakkında bazı planları olduğu ve bu planlara adım atmadan önce iyi bir şekilde düşünülmesi gerektiği söylenir. Çünkü genel olarak eski ve kirli bir bornoz görmek dikkatsiz bir şekilde atılan adımların büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanması anlamına gelmektedir. Bu açıdan dikkatli olmakta fayda vardır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bornoz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. uyuyan güzel (14 Mayıs 2014 saat: 14:05)

    Merhaba. ben bir süre önce rüyamda hoşlandığım erkek ile kendimi 2 tane birleştirilmiş beyaz aydınlık bir konteynırın içinde görüyorum. ortalama 2,5-3 yaş grubu, 15-20 şer kişilik çocuğun banyosunu yaptırıyormuşur beraber. hoşlandığım erkek yün kazak giyiyor ve ben çok telaşlıyım.erkek çocuklara mavi kızlara da pembe bornoz giydirmişiz. ben mavi bornozlu bir çocuğu üzerini giydirmek için alıyorum. hoşlandığım erkek de çömelmiş bir şekilde çocuğun yanında duruyor. Çocuğun bornozunu hoşlandığım kişi bağlamış ve ben çözmeye çalışıyorum ve bir türlü çözemiyorum ve küçük kahkahalarla komik bir şeye gülercesine gülüyorum, hoşlandığım kişi de aynı şekilde gülüyor ve hiç birşey söylemiyor. ben de gecenin bir yarısı uykumdan gülerek uyanıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,