RuyaTabirleri.com

Rüyada Boru Görmek

Rüyada boru görmek, rüya sahibinin karlı yatırımlar yapacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına yorumlanır. İş hayatının katı kurallarında yapılacak değişiklilerle yeni bir iş kolu oluşturulacağı ve destek verilen kişilerin çalışmalarından da  kar sağlanacağına işaret eder.

Rüyada Su Borusu Görmek  

Rüyada su borusu görmek, boru görmekle aynı anlama gelir. Girişilen işlerden mal ve mülk kazanılacağına ve refah içinde yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Boru Çalmak

Rüyada boru çalmak, rüya sahibinin, çok güvendiği, sürekli yardımcı olmaya çalıştığı ve ailesiyle tanıştırdığı kişinin aslında göründüğü gibi biri olmadığına, hilekar ve düzenbaz birisi olduğuna ve ilişkilerinde politik davrandığına işaret eder.

Rüyada İngiliz Anahtarı Görmek

Rüyada ingiliz anahtarı görmek, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmasına, yaşadığı azaptan kurtulmasına ve girdiği depresyondan çıkmasına yorulur. Zor bir işin altından kolaylıkla kalkılacağına da yorulur.

Rüyada Musluk Görmek

Rüyada musluk görmek, evin bereketinin ve bolluğunun artmasına, parasızlıktan doğan problemlerin çözümüne ve yarım kalan işlerin hızlı bir şekilde sonlandırılmasına delalet eder. Aile içinde yaşanmış bir huzursuzluğun aile büyüklerinden biri tarafından çözüleceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına yorulur. Ayrıca hayırlı bir hayat yaşanacağına işarettir.

Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada çeşme görmek, tez zamanda gelecek paraya ve hayırlı bir kısmetin bulunup, mutlu bir yuva kurulacağına ve iş için yapılan çalışmaların sonuçlarının kısa vadede alınacağına delalet eder.

Rüyada Çeşmede Yıkanmak

Rüyada çeşmede yıkanmak, çocuk sahibi olunacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada Conta Görmek

Rüyada conta görmek, kıskanılan ve imrenilen bir kişi olmaya ve tüm engellemelere rağmen iş hayatında büyük başarılar ve saygı kazanmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: