RuyaTabirleri.com

Rüyada Börülce Görmek

Rüyada börülce görmek, hayırlı olarak yorulmaz. Börülce yeşil renkli ve taze ise; uzun zamandır hayal edilen, çok arzu edilen ve gerçekleştirilmesi için can atılan bir projenin ya da bir hayalin ortaya konmasına delalet eder. Eğer börülce kuru ise; hane içinde yaşanacak parasal sorunlara ve bu sorunların ertesinde refah içinde geçecek günlere işaret eder.

Rüyada Börülce Yemek

Rüyada börülce yemek, hane içerisinde mutluluğa ve aile bireyleri arasındaki sevgi ve saygıya tabir olunur. Yaşanan parasal sıkıntının aile büyüklerinin desteği ile çözülmesine yorulur. Ayrıca, rüya sahibinin, parasal sıkıntı yaşayan bir dostuna ya da akrabasına maddi olarak vereceği desteğe delalet eder.

Rüyada Börülce Almak

Rüyada börülce almak, ortaya konulacak projeler ve yapılan çalışmalar sonucunda para kazanmaya ve bu paralarla yatırım ve tasarruf yapmaya işarettir.

Rüyada Börülce Toplamak

Rüyada börülce toplamak, patron ya da müdür gibi işyerinin üst kademelerinden ya da iş arkadaşlarından alınacak güzel hediyelere yorumlanır.

Rüyada Börülce Ayıklamak

Rüyada börülce ayıklamak, maddi sorunlarla boğuşan bir dosta parasal olarak destek olmaya ve yardım etmeye yorulur. Aynı zamanda, daha önce alınmış olan bir borcun, rahat bir şekilde geri ödenmesine işarettir.

Rüyada Börülce Pişirmek

Rüyada börülce pişirmek, içinde bulunulan parasal sıkıntıyı, bir dosttan ya da yakın bir arkadaştan alınacak bir miktar parayla gidermeye delalet eder.

Rüyada Deniz Börülcesi Görmek

Rüyada deniz börülcesi görmek, iş hayatında karşılaşılacak bir kısım sorundan kurtulmak için bir miktar para harcanması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Kuşkonmaz Görmek

Rüyada kuşkonmaz görmek, yapılacak işlerden, gerçekleştirilecek çalışmalardan ve ortaya konan ürünlerin pazarlanmasından elde edilecek parayla yatırım yapmaya ve mal ve mülk edinip birikim oluşturmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Börülce Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gözde (02 Mart 2015 saat: 09:17)

    Rüyamda gece evimize giriyorum annemle birlikte sokak kapımız acık odaya giriyorum odanın duvarlrı büyük ve kücük olmak üzere rengarenk cok güzel kelebeklerle dolu..o sırada abim sinirli bir sekilde odaaya geliyo ve bana bagırı .beni mutfaga cagırıyo..ben gidiyorum..mutfakta annem ve babam börülce yemegi yiyolar bende tabak alıyorum tam kendime koyucam tabakta sadece suyu ve domatesleri kalıyo..allahım hayra cıkartsın..boyle bir ruya gordum..yorunlarsanız cok mutlu olurum..iyi gunler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,