RuyaTabirleri.com

Rüyada Boş Ev Görmek

Rüyada boş ev görmek, rüya sahibinin ruhsal bir çöküntü içinde olduğuna, kendini mutsuz, üzgün ve hasta hissettiğine, yaşama karşı olan hevesinin azaldığına, yaptığı hiçbir şeyden keyif duymadığına rivayet edilir. Rüyada boş ev görmek, rüyayı gören kişinin kendisini hayatta yapa yalnız gördüğüne işaret eder ve bu nedenle içine kapanık, sessiz, kederli bir görüntüye sahip olduğu anlamına gelir.

Rüyada Boş Ev Temizlemek

Rüyada boş ev temizlemek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin sıkıntılarından, karamsar duygu ve düşüncelerinden, umutsuzluğundan, mutsuzluğundan, derdinden ve kederinden kurtulacağına, huzur ve mutluluk bulacağına, daha güzel bir yaşama kavuşacağına ve hayattan zevk almaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Evin Boş Olması

Rüyada evin boş olması, rüyayı gören kişinin huzursuzluk içinde olacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Boş Eve Girmek

Rüyada boş eve girmek, rüya sahibinin bunalım içinde günler geçireceği, ruhunun sıkılacağı, içinin daralacağı, kendini adeta bir kafese sıkışmış gibi hissedeceği anlamına gelir. Kişi, mutsuz olacak, kendini eve hapsedecek, insan içine çıkmak istemeyecek ve yaşamdan yana ağız tadını yitirecek demektir.

Rüyada Boş Ev Süpürmek

Rüyada boş ev süpürmek, kurtuluşa ermeye, şifa, mutluluk ve huzur bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin kötü günlerden kurtulacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada Ev Görmek

Bu rüya esasen çok detaylıdır ve rüyanın tam yorumu evin şekline ve durumuna bağlı olarak yapılmalıdır fakat genel bir yorumla söyle açıklanmaktadır; rüyada ev görmek, dünya hayatından sonra yaşanacak olan hayata alamet eder. Günahların hesabının sorulacağı ve sevapların mükâfatlarının alınacağı yaşama işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!