RuyaTabirleri.com

Rüyada Boş Ev Görmek

Rüyada boş ev görmek, rüya sahibinin ruhsal bir çöküntü içinde olduğuna, kendini mutsuz, üzgün ve hasta hissettiğine, yaşama karşı olan hevesinin azaldığına, yaptığı hiçbir şeyden keyif duymadığına rivayet edilir. Rüyada boş ev görmek, rüyayı gören kişinin kendisini hayatta yapa yalnız gördüğüne işaret eder ve bu nedenle içine kapanık, sessiz, kederli bir görüntüye sahip olduğu anlamına gelir.

Rüyada Boş Ev Temizlemek

Rüyada boş ev temizlemek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin sıkıntılarından, karamsar duygu ve düşüncelerinden, umutsuzluğundan, mutsuzluğundan, derdinden ve kederinden kurtulacağına, huzur ve mutluluk bulacağına, daha güzel bir yaşama kavuşacağına ve hayattan zevk almaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Evin Boş Olması

Rüyada evin boş olması, rüyayı gören kişinin huzursuzluk içinde olacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Boş Eve Girmek

Rüyada boş eve girmek, rüya sahibinin bunalım içinde günler geçireceği, ruhunun sıkılacağı, içinin daralacağı, kendini adeta bir kafese sıkışmış gibi hissedeceği anlamına gelir. Kişi, mutsuz olacak, kendini eve hapsedecek, insan içine çıkmak istemeyecek ve yaşamdan yana ağız tadını yitirecek demektir.

Rüyada Boş Ev Süpürmek

Rüyada boş ev süpürmek, kurtuluşa ermeye, şifa, mutluluk ve huzur bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin kötü günlerden kurtulacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada Ev Görmek

Bu rüya esasen çok detaylıdır ve rüyanın tam yorumu evin şekline ve durumuna bağlı olarak yapılmalıdır fakat genel bir yorumla söyle açıklanmaktadır; rüyada ev görmek, dünya hayatından sonra yaşanacak olan hayata alamet eder. Günahların hesabının sorulacağı ve sevapların mükâfatlarının alınacağı yaşama işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boş Ev Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (17 Ekim 2014 saat: 09:33)

    Rüyamda bi memleketteyim ailemin hepsi var babannem ve yengem güzel giyinmiş ve birer çanta almislar ellerine yengemin cantasinda peynirler var ve ben bi tane agzima atiyorum ve bana annem yemememi soyluyor yengemde bu cantayi alip benden biri bu cantayi istedi ona goturmemi söylüyor bana sonra biz disari cikiyoruz bi bakiyorum gazeteciler görevliler felan toplanmis diyorlar ki otobüs havada bozuldu birazdan düşecek onu bekliyoruz uzaklasin geliyor diyorlar ve havadan otobüs dusuyo içindeki yolcularin durumlari kotu ve biz oradan sonra yan tarafında aksehirdeki evimize bakiyoruz içi hep pis ve bos kimse yok bir yemek masasi kurulmuş yemek felan var ve sanki bir muze gibi herkes orayi ziyaret edip cikiyo

  2. necla (27 Nisan 2014 saat: 13:00)

    2 katlı boş bir ev temizlemeye çalışıyorum . bir türlü temizlik bitmiyor. Aynı zamandada iş yerimde çalışıyorum .işten çıkışlarda evi temizlemeye çalıyorum. temizlik yaparken görümcem ve kızı geliyorlar fakat hiç konuşmuyoruz yardım falanda etmiyorlar sadece konuşmadan oturuyorlar. temizlemeye çalıştığım evde soba kurulu duvarlar vs. çok pis . sadece alt katı detaylı olmasada temizliyorum fakat üst kat kalıyor. teşekkür ederim…

  3. necla (27 Nisan 2014 saat: 12:59)

    2 katlı boş bir temizlemeye çalışıyorum . bir türlü temizlik bitmiyor. Aynı zamandada iş yerimde çalışıyorum .işten çıkışlarda evi temizlemeye çalıyorum. temizlik yaparken görümcem ve kızı geliyorlar fakat hiç konuşmuyoruz yardım falanda etmiyorlar sadece konuşmadan oturuyorlar. temizlemeye çalıştığım evde soba kurulu duvarlar vs. çok pis . sadece alt katı detaylı olmasada temizliyorum fakat üst kat kalıyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,