RuyaTabirleri.com

Rüyada Boş Mezar Görmek

Rüyada boş mezar görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin çok sevdiği insanlar tarafından her konuda yalnız bırakıldığına, bu durumun hem moral olarak hem de maddi olarak çok büyük sıkıntılara sokacağına ve bu yüzden işlerin yolundan çıkacağına, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem rüyayı gören kişinin kendisini toparlayamayacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve aile hayatında rüya sahibinin çok hayret edeceği bir durumla karşılaşacağına ve epey bir üzüntü duyacağına işaret eder.

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek

Rüyayı gören kişinin insanlar tarafında yalnız bırakılması üzerine çok köklü bir karar alacağına, bu kararın herkesi çok şaşırtacağına, atacakları adımları bu karara göre şekillendireceklerine ve bazen aralarının daha fazla açılacağına tabir edilir.

Rüyada Boş Mezar Kazmak

Sosyal hayatta çok farklı bir kişilik olan rüya sahibinin, kendiliğinden ve içten bir konuşmaya sahip olduğuna, bu şekilde insanları çok etkilediğine, çevresinde birçok insanın toplandığına ve çok güzel bu yeteneğini kullanarak çok hayırlı işler gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada İçi Boş Mezar Görmek

Rüyayı gören kişinin, insanlar tarafından çok yalnız bırakıldığına, ruhsal ve bedensel olarak çok kötü durumlara düşeceğine yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok hayret verici bir olay ile karşılaşacağına ve çok büyük bir problem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Boş Mezara Bakmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok yalnız bırakılmasından ötürü insanlar ile olan ilişkilerine bir göz atması ve detaylı bir şekilde inceleyip kesin ve büyük bir karara varması gerektiğine tabir eder.

Rüyada Boş Mezara Yatmak

Arkadaşlarından ve çevresindeki diğer insanlardan büyük bir darbe yiyeceğine ve bu yüzden çok karamsar, üzüntülü ve duygusal bir yapıya kavuşulacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Boş Mezar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gülbin (19 Aralık 2014 saat: 20:18)

  rüyamda bir arabadaydım camın kenarında bir düğme vardı ve o düğmeye basılınca ölünecegi söyleniyordu. ben de artık benim vaktim geldi diyerek ama istemeyerek büyük bir üzüntüyle düğmeye bastım ve boş bir mezara düşüp öldüm. uyanınca çok sıkıntılıydım. rüyayı yorumlarsanız çok memnun olurum

 2. semraamac (18 Aralık 2014 saat: 17:26)

  ruyamda evin onunde boşbir alanvar orayı hep mezarlık yapmışlar bende bakıyorum diyorum burssı binaların onudur bura mezarlık olmaz burayı niye mezarlık yapmışlar birde bakıyorum boş mezarlar kazıyorlarama buyuk biralan hep mezarlarla dolu kimileri acık kimileri kapalı mezarlar bir yandanda mezar kazıyorlar

 3. Aziza (11 Aralık 2014 saat: 20:46)

  Ruyamda olen kardesim babami gosterip agliyor ama yaninda birde bos mezar bunun anlami nedir ve kardesim cok agliyip babami gosteriyor. Cogu kez bu ruyayi goruyorum benimle konusmuyor kardesimde benimle konusmuyor sadece gosteriip cok agliyor soruma cevap verirseniz seviniriz.

 4. ecem (07 Aralık 2014 saat: 10:12)

  rüyamda kuzenim ile birlikte boş mezarlarn önünde uyuyoduk . Etrafımızda mezarlar doluydu ve aşağıdada deniz vardı . Aşağıya inmek için mrrdivenler vardı . Ama kuzenimle ben kuzenden ziyade sevgili gibiydik .ve onunla boş mezarların önünde uyurken uyandıktan sonra boş mezarları görünce korktu ancak ben korkmadm onu sakinleştirmeye çalıştım .

 5. gülşen şengül (16 Kasım 2014 saat: 13:40)

  rütada tanıdıgımın evi ve benimde girip çıktıgım bir rv 4 ka camdan bahçe tarafına bir gelin düştü herkes koşturup yanına giderken ben im işim varmış oraya dogru bakarak geçtim ve az ilride 2 karız derinlikte altına tanlarına beton atılmış mezar var bu mezarda camdan düşen kadının mezarıymış mezarlıga bakarak geçtim ve kortum bunun yorumlarmısınız birde 1 kova süt bir kova kan gördüm ama bir genç kızı öldürmüşler onun kanıymış güya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,